Kriolipoliza – zlipo system – nadmiar tkanki tłuszczowej

-Krioterapia należy do grupy zabiegów w których jest wykorzystywana, udowodniona naukowo, wrażliwość komórek tłuszczowych na działanie niskich temperatur. Otaczające tkanki: mięśniowa i skórna nie są uszkadzane w trakcie zabiegu. Kriolipoliza jest dokładnie przebadanym, dobrze znanym zabiegiem od wielu lat. Dążąc do zwiększenia bezpieczeństwa i skuteczności zabiegu firma Zimmer wprowadziła trzyfazowy protokół zabiegowy w oparciu o innowacyjny system pulsacyjnego zasysania tkanki Zlipo oraz zastosowania fali uderzeniowej ZWave. Dodatkowo użycie specjalistycznych podkładów przeciwodmrożeniowych gwarantuje wysokie bezpieczeństwo procedury. W trakcie pojedynczego zabiegu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej o około 30%. Końcowy efekt pozabiegowy obserwujemy po 3-4 tygodniach, ponieważ usuniecie obumarłych komórek z leczonego obszaru jest stopniowe, a uwolnione kwasy tłuszczowe są regularnie zużywane w trakcie procesów metabolicznych.

Etapy zabiegu

  • Konsultacja, kwalifikacja do zabiegu i pomiar obszaru zabiegowego.
    Założenie maty przeciwodmrożeniowej.
  • Przyłożenie głowicy zabiegowej i rozpoczęcie zabiegu.
    Pulsacyjne zassanie tkanki – etap bezbolesny.
  • Ochłodzenie tkanki aplikatorem zasysającym do-10 st C. Etap ten trwa 50 minut i jest bezbolesny
  • Pulsacyjne zmniejszenie siły zasysania- etap bezbolesny.
  • Użycie fali uderzeniowej w celu wzmocnienia efektu zabiegu. ZWavePro ma za zadanie nie tylko przyspieszenie procesu eliminacji adipocytów, a także stymulacje kolagenu i ujędrnienie skóry. Etap ten jest odczuwany, jako tkliwy, ale nie jest bolesny.
  • Oczekiwanie na efekt zabiegu, który obserwujemy po kilku tygodniach. W tym etapie obserwujemy lekką tkliwość dotykową po zabiegu. Mogą także wystąpić zasinienia, znikające po kilku dniach. Często pacjenci zgłaszają luźne stolce, które są wynikiem wydalania zniszczonej tkanki tłuszczowej przez wątrobę i przewód pokarmowy.

Zabieg przeznaczony jest dla osób z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, które pomimo diety i ćwiczeń mają problemy z zredukowaniem jej nadmiaru.

 

Sprawdź Cenę:

Kriolipoliza – ZLipo
Aplikatory Obszary Zabiegowe Cena jednego przyłożenia
Small (S) ramiona, okolice kolan, boczki, piersi męskie
plecy, fałd pod łopatkami, łydki
Od 1000 zł
Medium (M) bryczesy, brzuch, uda, plecy Od 1200 zł
Large (L) brzuch Od 1500 zł

Comments are closed.