Laser Icoone

Laser Icoone – należy do grona pionierskich metod oddziałujących na skórę zarówno ciała jak i twarzy. Dzięki opatentowanej technologii Roboderm możliwa jest Multi Mikrostymulacja polegająca na pracy głowic masujących, wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami.

Umożliwia ona precyzyjne i dogłębne działanie na każdym milimetrze naszej skóry, bez jej uszkodzenia i co najważniejsze, bez rozciągania. W trakcie trwania zabiegu przy zastosowaniu lasera Icoone wraz z pełnym ruchem głowicy skóra otrzymuje aż 1180 bodźców mikostymulujących na 1 dm3 naszego ciała. Ważnym atutem tej metody jest możliwość wykorzystania dwóch dodatkowych bodźców: światła Led 650 nm oraz lasera o długości fali 915 nm. Zastosowanie tych dwóch technologii wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, zwiększając tym samym przepuszczalność komórek.


Laser diodowy o długości 915 nm
przenika w głąb tkanek, gdzie jest silnie absorbowany przez lipidy w komórkach tłuszczowych- adipocytach, rozkłada je w naturalny sposób do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych, redukuje ich i zawartość i ilość. Redukuje objawy cellulitu, oddziałuje na głęboko zlokalizowany tłuszcz a także wpływa na przyspieszenie metabolizmu.

Światło LED o długości 650 nm wpływa stymulująco na fibroblasty zwiększając produkcję kolagenu oraz elastyny. Poprawia mikrokrążenie krwi oraz przyspiesza metabolizm komórkowy. Usprawnia prace układu limfatycznego, zmniejsza obrzęki oraz stany zapalne. Zwiększa przepuszczalność błon komórkowych poprzez otwarcie porów w obrębie błony komórkowej, umożliwiając odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Zaletą tej technologii jest fakt iż bez ograniczeń może być wykonywana we wszystkich fototypach skóry a także o każdej porze roku. Laser Icoone przeznaczony jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn pragnących znaleźć nieinwazyjne, szybkie rozwiązanie dla problemów na tle estetycznym oraz terapeutycznym. Bez ryzyka skutków ubocznych oraz z możliwością dobrania indywidualnego programu dla pacjenta.

Zabieg przy użyciu lasera Icoone jest przeznaczony dla osób:

 • z tendencja do teleangiektazji, wenektazji oraz skłonności do obrzęków
 • walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem trudnym do redukcji przy
 • pomocy diety i ćwiczeń fizycznych
 • z luźną skórą
 • z cellulitem oraz nadwagą
 • po zabiegach liposukcji
 • z bliznami pooperacyjnymi i pooparzeniowymi
 • z bólami mięśni pleców, karku
 • z zaparciami
 • przed i po zabiegach chirurgicznych
 • kobiet po porodzie
 • uprawiających wyczynowo bądź amatorsko sport

 

Laser Icoone może być również wykorzystywany w zabiegach na twarz. W celu poprawy owalu i jakości skóry, aby zyskała młody, zdrowy wygląd. Zabiegi wykonywane są na okolice dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczy. Zabieg laserem Icoone jest całkowicie bezpieczny, dzięki któremu możemy uzyskać efekt porównywany liftingu bez użycia igieł czy skalpela.

 

laser Icoone cena:

Icoone Laser
  1 zabieg 5 zabiegów 10 zabiegów 15 zabiegów
1 fokus (30 min) 300 zł 1350 zł 2550 zł 3600 zł
2 fokusy (40 min) 350 zł 1575 zł 2975 zł 4200 zł
3 fokusy (50 min) 400 zł 1800 zł 3400 zł 4800 zł
4 fokusy (60 min) 450 zł 2025 zł 3825 zł 5400 zł
zabieg na twarz 250 zł 1125 zł 2125 zł 3000 zł
Drenaż (20 min) 180 zł

 

Comments are closed.