Mezoterapia

Mezoterapia czyli leczenie niedoskonałości skóry za pomocą płytkich nakłuć skóry twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni wprowadzające kwas hialuronowy lub specjalne koktajle zawierające aminokwasy i witaminy.

Restylane Skinboosters – dogłębna rewitalizacja skóry od środka

Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów poprawiających kondycję skóry i jej wygląd. Większość z nich działa jednak jedynie na powierzchniowe warstwy skóry, podczas gdy hamowanie rozpadu kolagenu i stymulacja produkcji nowego odbywa się w głębokich warstwach. Innowacyjna koncepcja Restylane Skinboosters dociera tam, gdzie rozpoczyna się proces starzenia skóry. To zasługa unikalnej formuły stabilizowanego kwasu hialuronowego, który pobudza produkcję naturalnego kolagenu a w efekcie – długotrwale i w pełni rewitalizuje skórę.
Substancją odpowiedzialną za młody wygląd skóry jest kolagen. Niestety wraz z wiekiem zdolność komórek do jego wytwarzania maleje, w konsekwencji, czego powstają zmarszczki i zostaje osłabiona elastyczność skóry. Medycyna estetyczna od lat prowadzi badania w kierunku powstrzymania tego procesu i rekonstrukcji włókien kolagenowych. I chociaż póki, co nie ma skutecznej metody na zatrzymanie upływającego czasu, są sposoby na walkę z jego oznakami. Wśród nich innowacyjną koncepcją wyróżnia się Restylane Skinboosters, który efektywnie stymuluje odbudowę włókien kolagenowych nawilżając dogłębnie i długotrwale skórę.  Sekretem działania i skuteczności Restylane Skinboosters jest stabilizowany kwas hialuronowy stworzony dzięki unikalnej, opatentowanej technologii NASHA™. W przeciwieństwie do niezmodyfikowanego kwasu hialuronowego, charakteryzuje się wysoką trwałością, a zaaplikowany w głębokie warstwy oddziałuje pozytywnie na skórę przez wiele miesięcy dając efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia. Zawarty w Restylane Skinboosters stabilizowany kwas hialuronowy ‘rozpycha’ komórki zwiększając ich objętość i stymulując je do produkcji kolagenu. W efekcie skóra zyskuje sprężystość i jędrność. Wysoką skuteczność koncepcji Restylane Skinboosters potwierdzają liczne badania kliniczne i setki tysięcy zabiegów wykonanych na całym świecie. To pierwszy i jedyny tego typu zabieg na rynku i pierwszy preparat wykorzystujący stabilizowany kwas hialuronowy.

W czasie zabiegu Restylane Skinboosters w miejsca wymagające rewitalizacji podawany jest cienką kaniulą lub igiełką stabilizowany kwas hialuronowy. Z zabiegu na zabieg skóra nabiera elastyczności, wyraźnie poprawia się również jej struktura a przede wszystkim zyskuje długotrwałe nawilżenie. Zabieg doskonale działa na skórę dekoltu, ramion i dłoni a także na okolice trudne do korekcji, czyli wrażliwy obszar ust i oczu. Warto podkreślić, że koncepcja Restylane Skinboosters przeznaczona jest zarówno dla dojrzałej jak i młodej skóry mającej problemy z bliznami po trądziku.

Najlepsze rezultaty stosowania koncepcji Restylane Skinboosters uzyskuje się po 3 – 4 zabiegach wykonywanych co 3 – 4 tygodnie.

Preparaty  kwasu hialuronowego stosowane do mezoterapii:

 • Stylage Hydro
 • Teosyal Redensity I
 • Priness Rich
 • Mesolis
 • Mesolis plus
 • Restylane Vital i Vital Light

Koktajle do mezoterapii firmy Dermaheal:

Linia DERMAHEAL zawiera składniki wysokiej jakości i bezcennej wartości dla skóry jak kwas hialuronowy, kwasy nukleinowe, peptydy biomimetyczne, witaminy, minerały, koenzymy. Nowością w stosunku do innych firm są właśnie peptydy biomimetyczne, które zwiekszają elastyczność skóry gdyż pobudzają ją do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny.Współdziałają z czynnikiem wzrostu doprowadzają do namnażania się nowych komórek, które prowadzą do regeneracji skóry przez co staje się ona bardziej jędrna i gęsta. Zabiegi wykorzystujące linię DERMAHEAL można stosować jako:

 • zabiegi przeciwzmarszczkowe- dermaheal HR i HSR
 • zabiegi przeciw wypadaniu włosów – dermaheal HL
 • zabiegi przeciw przebarwieniom- dermaheal SB
 • zabiegi przeciw roztępom- dermaheal HSR
 • zabiegi przeciw cellulitowi- dermaheal LL

Zabiegi DERMAHEAL są komponowane indywidualnie dla każdego pacjenta. Zabiegi mogą być wykonywane z wykorzystaniem urządzenia DERMAPEN 3ciej generacji lub mezoterapii igłowej.

Sprawdź Cenę:

Mezoterapia
Filorga Hydra Booster 950 zł
Linia Skin 400 zł
Plinest Fast (pod oczy) 500 zł
Belotero Hydro 600 zł
Cytocare S Line 700 zł
Restylane Vital 750 zł

Comments are closed.