ogień i lód

Ogień i lód – Red Carpet Facial – Zabieg idealny “przed wielkim wyjściem”. Stworzony przez ekskluzywną markę kosmetyków do pielęgniacji skóry – Is Clinical. Dotychczas znany w Hollywood, teraz dostępny jest w Polsce! Zabieg otrzymał polską nagrodę COSMOPOLITAN Prix de Beaute 2011 oraz nagrodę amerykańskiego magazynu „InStyle” jako ulubiony zabieg gwiazd. „Ogień i lód” to nazwa idealnie oddająca istotę odczuć towarzyszących w trakcie zabiegu.

zabiegi na twarz redukcja zmarszczek

Przebieg zabiegu:

 • Zabieg rozpoczynamy od oczyszczenia skóry preparatem Cleansing Complex bogatym w naturalne składniki odżywcze, przeciwutleniacze oraz składniki delikatnie złusczające. Doskonale przygotowuje skórę do zabiegu.
 • Kolejnym krokiem jest nałożenie dwóch silnie działających masek. Intensve Resurfacing Mask zawierająca: 18% kwas glikolowy, retinol, niacynę w połączeniu z antyoksydantami. Powoduje, oczyszczenie i złuszczenie powierzchni skóry sprawiając że jest gładka i odświeżona. Intensive Rejuvenating Mask chłodząca maska zawierająca mentol, przeciwutleniacze i 5% kwas hialuronowy. Ma działanie nawilżające, łagodzące podrażnienia oraz rewitalizujące skórę.
 • Ostatnim krokiem jest nałożenie silnie działających serum dobranych do potrzeb skóry. Serum z 15% witaminą C z lini Advance+ i serum silnie nawilżające Hydra-Cool bogate w kwas hialuronowy i witaminę B5 – zapewniającą ochronę przeciówutleniającą oraz antybakteryjną.

Działanie Zabiegu:

  • Ujędrnienie skóry twarzy,szyi i dekoltu
  • Poprawa nawilżenia i odżywienie skóry
  • Głębokie oczyszczenie
  • Rozjaśnienie matowej skóry

Czas trwania 40-45 min.

Zabieg należy wykonywać w serii 1-6 zabiegów, 2 razy w miesiącu.

Sprawdź Cenę:

Ogień i Lód
1 zabieg 300 zł

Comments are closed.