Pelleve jest  idealną metodą do odmłodzenia twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ramion (szczególnie w ich wewnętrznej części), brzucha, ud, pośladków oraz piersi.

Metoda Pelleve wykorzystuje  urządzenie, które emituje fale radiowe wysokiej częstotliwości (4 MHz).  Fale te podczas styczności ze skórą wytwarzają ciepło wewnątrz tkanek. Metoda Pelleve pozwala na podwyższenie temperatury w skórze właściwej aż do 65 stopni C. Wiemy, że gdy temperatura tkanek wzrasta do ok. 45 stopni C, to fibroblasty produkują nawet 10 razy więcej kolagenu! Dzięki temu te włókna kolagenowe w skorze właściwej, które były zwiotczałe kurczą się, a co za tym idzie – skóra nad nimi staje się gładsza. Na pełny efekt zabiegu face lifting z uzyciem urzadzenia Elman, musimy poczekać około miesiąca, bo tyle zajmie fibroblastom wytworzenie nowego kolagenu. Fale radiowe pobudzają więc naturalne procesy regeneracyjne w naszej skórze i twarz zyskuje niejako nowe „rusztowanie”. Chciałabym podkreślić, że uzyskane efekty są w pełni naturalne, a zatem np. po liftingu twarzy fala RF zachowujemy wszelkie swe charakterystyczne rysy, a jedynie wyglądamy  kilka lat młodziej. Metoda Pelleve jest przełomowym zabiegiem również dlatego, że pozwala ujędrnić skórę innych okolic ciała.

Dzięki wysokim parametrom bezpieczeństwa  oraz skuteczności, ocenionej w niezależnych badaniach, metoda Pelleve otrzymał zezwolenie FDA (Amerykański urzad ds Żywności i Leków). Mogą z niej korzystać osoby młode.

Kiedy widać rezulaty zabiegu Pelleve i jak długo się utrzymują?

Przeprowadzone  badania opublikowane w artykule pt. „Nonsurgical tightening of skin laxity: a new radiofrequency approach” wykazały, że pierwsze oznaki liftingu zostały zaobserwowane przez 80% pacjentów zaraz po zabiegu. Następnie po około 3 dniach napięcie skóry delikatnie spadało, a miesiąc później zmarszczki wyraźnie się spłycały i proces ten trwał nawet przez pół roku. Ponadto stwierdzono po długiej obserwacji, że rezultat odmłodzenia utrzymuje się przez 8-14 miesięcy. Warto wiedzieć również o tym, że nawet gdy efekty zabiegu z czasem się zmniejszą to skóra i tak pozostanie w lepszej kondycji niż przed zastosowaniem tego niechirurgicznego zabiegu.
Zachęcam także do obejrzenia krótkiego filmu ilustrujacego działanie metody Pelleve.

Jak wygląda zabieg Pelleve?

Do zabiegu Pelleve wykorzystywane jest najnowszej generacji urządzenie amerykańskiej firmy Elman,
które nazywa się Surgitron Dual RF. Zabieg wykonywany jest przez  lekarza lub pod jego nadzorem. W czasie konsultacji lekarskiej przed zabiegiem oceniany jest stan skóry pacjenta, dzięki czemu możliwe jest  dobranie odpowiednich parametrów fal radiowych. Zabieg wykonywany jest głowicą emitującą fale radiowe wysokiej częstotliwości. Wcześniej skóra jest pokrywana cieńką warstwa żelu ułatwiającego przenikanie fali RF wgłąb i podgrzewanie tkanki podskórnej. Pacjent odczuwa to jako przyjemne, narastające  ciepło. Zabieg przeprowadza się, kontrolując temperaturę za pomocą elektronicznego termometru. Leczenie metodą Pelleve nie jest bolesne, nie wymaga znieczulenia.
Po zabiegu  skóra może być przez kilka godzin zaczerwieniona. Można ja jednak delikatnie zmatowić lub po prostu poczekać kilkanaście do kilkudziesięciu minut na ustapienie rumienia.
Często więc mówimy o zabiegu Pelleve jako o tzw zabiegu lunchowym, bowiem czas jego trwania  wynosi ok 45-60 minut, a brak  efektów ubocznych pozwala wrócić do codziennej aktywności nawet najbardziej zapracowanym osobom.

Istnieją przeciwskazania do zabiegu Pelleve. Zaliczamy do nich:

  • uszkodzenia skóry oraz stany zapalne występujące w miejscu planowanego zabiegu
  • zaburzenia krążenia
  • ciąża
  • osoby ze wszczepionym rozrusznikiem serca  lub innymi metalowymi implantami

Metodę tę możemy natomiast stosować w każdej porze roku, w odróżnieniu od laserów, z których nie wolno korzystać w okresie letnim.
Pelleve to zatem bardzo bezpieczna i co najważniejsze – skuteczna metoda odmłodzenia twarzy i ciała.

Pelleve zostało uhonorowane nagrodą PRIX DE BEAUTE przez magazyn Cosmopolitan, w kategorii najlepszy zabieg medycyny estetycznej.
Niniejsza nagroda przyznana przez Jury składające się z dziennikarzy, lekarzy oraz czytelniczek jest  potwierdzeniem, że PELLEVE jest najbardziej rozpoznawalną i skuteczną radiofrekwencją medyczną na rynku polskim, uznaną dodatkowo za najlepszy zabieg w Polsce. PRIX DE BEAUTE to jedyna międzynarodowa nagroda (ważna w 60 krajach) przyznawana w Polsce.

Sprawdź Cenę

Pelleve
Cała twarz – 1 zabieg 1800 zł 1 500 zł
Cała twarz – 2 zabiegi 3 200 zł 2 800 zł
Szyja 1 zabieg 1 200 zł 1 000 zł
Szyja 2 zabiegi 2 000 zł 1 800 zł
Okolica oka 1 zabieg   600 zł
Okolica oka 3 zabiegi 1 500 zł
Ciało Cena ustalana po konsultacji
Rozpuszczanie Kwasu Hialuronowego Od 600 zł

Comments are closed.