PLEXR to najnowszej generacji urządzenie wytwarzające kontrolowaną mikro wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów występujących w powietrzu. Urządzenie pozwala wykonać wszystkie zabiegi nieablacyjnej chirurgii miękkiej. PLEXR to połączenie cienkiej igły z falą radiową o bezpiecznej, bardzo niskiej mocy. W sposób kontrolowany umożliwia sublimację naskórka, lecząc różnego rodzaju zmiany skórne. Dzięki specjalnie opracowanym technikom zabiegowym uzyskujemy efekt napięcia, liftingu skóry w miejscu działania urządzenia.

W odróżnieniu od innych technik zabiegowych, urządzenie PLEXR nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, podczas zabiegu nie występuje krwawienie. Zabieg wykonywany jest dla wszystkich fototypów skóry, gdyż nie powoduje przebarwień pozapalnych. Efekt termiczny wytworzony na końcówce powoduje pobudzenie oraz wytwarzanie nowych włókien kolagenu i elastyny. W zależności od stanu skóry, najlepsze efekty otrzymujemy po wykonaniu 1 do 4 zabiegów.


PLEXR – Wskazania:

Szczególnymi wskazaniami do wykonania zabiegu jest: lifting okolicy oka, lifting dolnej części twarzy, Lifting okolicy ucha, lifting pępka, eliminacja utrwalonych zmarszczek w okolicy oczu i ust, leczenie przebarwień, rozstępów, usuwanie włókniaków, bliznowców, kępek żółtych, kurzajek, rogowacenia słonecznego, blizn i bliznowców, zmian potrądzikowych.

Przygotowanie do zabiegu PLEXR:

Czynnością poprzedzajacą zabieg jest nałożenie kremu znieczulającego.

Efekty:

Efekty zabiegu są naturalne, w  zależności od stanu wyjściowego skóry efekty utrzymują się od 2 do 4 lat.

Sprawdź cenę: 

Plexr
Powieki górne 1200 zł
Powieki dolne 1200 zł
“Zmarszczki palacza” 1200 zł
Usuwanie zmian skórnych i przebarwień od 300 zł
Lifting pozostałych obszarów twarzy i ciała Cena ustalana indywidualnie po konsultacji

Comments are closed.