Radiesse

Radiesse – nowy zabieg na bazie hydroksyapatytu wapnia

Radiesse to jeden z najbardziej oryginalnych preparatów wypełniających zmarszczki, który oprócz  działania wypełniającego, służy do modelowania konturu twarzy. Zwiększa gęstość skóry, poprawia jej strukturę, jednak bez nadmiernego dodawania objętości.Efekty po zabiegu zależne od wypełnienia tkanki widoczne są natychmiastowo, te zaś, które zależą od stymulacji kolagenu w pełni widoczne są po 3 miesiącah. Utrzymują się zazwyczaj ponad rok. Głównym składnikiem preparatu Radiesse jest hydroksyapatyt wapnia o unikalnym, opatentowanym składzie, identyczny z tym, jaki występuje w ludzkich kościach i zębach. To gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu (brak reakcji alergicznych).

Podwójny efekt działania Radiesse

Dzięki specjalnemu nośnikowi żelowemu możliwy jest natychmiastowy efekt wypełnienia, widoczny tuż po zabiegu. Z czasem (około 4 miesiące) żel zostaje pochłonięty przez makrofagi i znika, ale jego miejsce zajmuje nowy kolagen wyprodukowany przez fibroblasty. Produkcja nowego kolagenu odbywa się wokół mikrocząsteczek hydroksyapatytu wapnia, które tworzą w tkankach “rusztowanie” i są swoistym czynnikiem stymulującym produkcję włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra naturalnie się odmładza, staje się grubsza i bardziej elastyczna.

Radiesse może być stosowany do wypełnienia umiarkowanych i głębokich bruzd nosowo-wargowych, bródkowo-wargowych, obszarów jarzmowych oraz poprawy kształtu i konturu twarzy, w tym także nosa. Radiesse stosuje się również do odmładzania grzbietowej powierzchni rąk, bowiem dłonie podobnie jak twarz zdradzają upływ czasu. Na ich zewnętrznej stronie coraz wyraźniej odznaczają się naczynia i kości. Utraconą objętość można odzyskać dzięki zabiegowi z Radiesse.

Zabieg Radiesse nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym.

Pacjenci z reguły zaraz po wypełnieniu wracają do pełnej aktywności. Możliwe objawy niepożądane takie jak obrzęk, ból, zasinienia czy zaczerwienienie ustępują zwykle po kilku dniach.
Bezpieczeństwo i skuteczność Radiesse zostało potwierdzone licznymi badaniami klinicznymi.

Wskazania do zabiegu Radiesse 

  • Modelowania policzków
  • Lifting okolicy kości jarzmowej oraz linii żuchwy
  • Bruzdy nosowo – wargowe
  • Likwidacja zmarszczek i fałdów “marionetkowych”
  • Niechirurgiczna korekta nosa
  • Regeneracja dłoni

 

Sprawdź Cenę:

Radiesse
0,8 ml 1 200 zł
1,5 ml 2000 zł 1600 zł

Comments are closed.