Nazywam się Karolina Grusiecka jestem dyplomowanym kosmetologiem oraz absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia. Obecnie jestem studentką studiów magisterskich w Wyższej Szkole Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie oraz Studiów Podyplomowych na kierunku Pedagogika na Uniwersytecie Warszawskim. Od dwóch lat prowadzę wykłady z zakresu kosmetologii w Zespole Szkół Prywatnych dla Dorosłych „Monolit” w Kielcach na kierunku technik usług kosmetycznych. Swoje doświadczenie zdobywałam w gabinetach kosmetycznych w Warszawie i Krakowie.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii marek Obagi, Payot, Mediderma a także profesjonalnego sprzętu tj. MedioStar Next Pro, Scarlet RF, Karboksyterapia, Cellactor, Endermologia.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Celem mojej pracy jest przede wszystkim niesienie pomocy i edukacja pacjenta z zakresu pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Do grona moich zainteresowań możemy zaliczyć medycynę estetyczną oraz trychologię.