Vi Peel

Peeling Vi Peel – NOWOŚĆ!
Nowy, rodem z amerykańskiej Kalifornii, wszechstronny peeling – Vi Peel. Unikalna mieszanka składników w tym produkcie gwarantuje rewelacyjne wyniki bez bólu, bez wcześniejszego przygotowania skóry i w krótkim czasie.

Działanie Vi Peel:

 • Poprawa wyglądu, tekstury skóry, ujednolicenie kolorytu.
 • Zmniejszenie lub wyeliminowanie plam starczych, piegów, przebarwień, w tym melasmy
 • Zmiękczenie linie i redukcja zmarszczek
 • Usunięcie symptomów trądziku skóry, redukcja lub eliminacja blizn potrądzikowych
 • Stymulacja produkcji kolagenu, dla uzyskania bardziej młodzieńczego wyglądu

Po co czekać kilka tygodni lub miesięcy na wyniki, kiedy dzięki zastosowaniu VI Peel można cieszyć się piękną, promienną skórą już po upływie tygodnia?

Znakomite wyniki badań klinicznych Vi Peel
Niedawno zakończono intensywne badania kliniczne nadzorowane przez ceniony International Services Research, Inc. Badano bezpieczeństwo i skuteczność Vi Peel. Uczestnicy zostali starannie wyselekcjonowani, sprawdzono działanie produktu na różnych rodzajach skóry o różnych głębokościach zmarszczek. Efekty zostały dokładnie zbadane przez przeszkolonych specjalistów wykorzystujących kompleksowe obserwacje wizualne i zaawansowane analizy instrumentalne.

Po czterech tygodniach ściśłego monitorowania pacjentów, International Research Services, Inc stwierdził, co następuje:

 • Kurze łapki uległy znacznemu spłyceniu.
 • Zaobserwowano znaczne zmniejszenie ilości powierzchownych zmarszczek.
 • 71% uczestników odnotowało znaczącą poprawę jędrności skóry.
 • Lekkie podrażnienie po zabiegu szybko ustępuje.
 • Uczestnicy zaobserwowali zmniejszenie zawartości melaniny i wzrost zawartości kolagenu w skórze.
 • Zaledwie dwa tygodnie po zabiegu Vi Peel uczestnicy wykazali wzrost hemoglobiny, co sugeruje, zwiększony przepływ krwi do obszarów poddanych leczeniu.

Po dokładnym zbadaniu, Vi Peel okazuje się być całkowicie bezpieczny (podczas użytku zgodnie przeznaczeniem).

Czym Vi Peel różni się od innych peelingów?
Przestarzałe, głebokie peelingi z przeszłości przedstawiały podejście do pielęgnacji skóry ‘Nie ma bólu, nie ma efektów’. Vi Peel jest pierwszym peelingiem nowej generacji. Jest bezbolesny, ale daje spektakularne, widoczne rezultaty w zaledwie kilka dni.

Ile zabiegów trzeba wykonać by zaobserwować wyraźne efekty?
Już po pierwszym zabiegu Vi Peel widać znaczącą poprawę jakości skóry. Nabiera blasku, jest zregenerowana (również w przypadku uszkodzeń posłonecznych i spowodowanych trądzikiem). Najlepszy sposób by zapobiegać starzeniu się skóry.

Czy wyniki są trwałe?
Jak wszystko w życiu, skóra ludzka wymaga pielęgnacji. Wspaniałe wyniki VI Peel będą trwać tak długo, jak pielęgnacja skóry będzie kontynuowana m.in. ekspozycja na słońce będzie umiarkowana a zabiegi Vi Peel powtarzane trzy lub cztery razy w roku. Poza tym zaleca się pielęgnację skóry produktami nowej generacji z lini Vi Derm ™ Skin Care System.

Jaki jest klucz do długotrwałych rezultatów?
Wierzymy, że w pielęgnacji skóry, tak jak to jest ze zdrowiem, ważna jest profilaktyka. Regularne wizyty u lekarza medycyny estetycznej w połączeniu z codzienną pielęgnacją pozwolą nam cieszyć się zdrową, młodą i pełną blasku skórą.

Jakie typy skóry dobrze reagują na Vi Peel?
Vi Peel jest bardzo skuteczny w przypadku wszystkich typów skóry. Po raz pierwszy, Afroamerykanie i ciemniejsze typy skóry takie jak niektóre skóry łacińskie i azjatyckie mogą skorzystać z tego typu zabiegu regenerującego, który był uprzednio dla nich niedostępny.

Czy należy wcześniej specjalnie przygotować skórę?
Vi Peel nie wymaga wcześniejszego przygotowywania skóry jakie było konieczne w przypadku peelingów starszych generacji.

Czy to piecze?
Nieznacznie. Odczuwalne jest lekkie pieczenie przez kilka sekund, które ustępuje całkowicie niemal natychmiast. Niektórzy pacjenci mogą czuć się bardziej komfortowo przy użyciu wentylatora (zimny powiew powietrza).

Jak mocno będzie się złuszczać skóra?
Łuszczenie związane z Vi Peel rozpocznie się w trzecim dniu i zazwyczaj trwa do końca dnia czwartego. Łatwo ukryć je kremem nawilżającym. W niektórych przypadkach jest praktycznie niewidoczne.

Jaki pacjent wygląda jak tuż po zabiegu Vi Peel i w ciągu następnych kilku dni?
Skóra będzie wyglądać nieco czerwono (jakby była dopiero opalanona) bezpośrednio po pilingu. W dniach pierwszym i drugim występuje uczucie „ściągania”, nie widać jeszcze łuszczenia skóry. Wszelkie obszary ze zmianami pigmenatcyjnymi mogą wyglądać na trochę ciemniejsze, co jest dobrym znakiem. Około dnia trzeciego pacjent zaczyna się łuszczyć. Pierwsze oznaki łuszczenia zwykle zaczynają się wokół ust, i trwają przez dzień lub dwa. W tym czasie należy używać Vi Derm ™ moistruizer do codziennej pielęgnacji skóry. W ciągu sześciu lub siedmiu dni proces jest zakończony a efekty spektakularne!

Czy po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności?
Nie ma żadnych ograniczeń. Można wrócić do swoich zajęć od razu po pilingu.

 Jak działa Vi Peel?
W produkcie wykorzystano połączenie wszystkich dostępnych i znanych sposobów działania różnych kwasów do wytwarzania wielu pozytywnych skutków. To rozwiązuje problemy skóry na poziomie komórkowym, a nie tylko powierzchownie przez złuszczanie skóry. Dzięki połączniu działań wielu kwasów i witamin, pomaga usunąć powierzchowne zmarszczki i nie tylko, zmniejszyć rozszerzone pory, pobudzić skórę do produkcji kolagenu i elastyny, które ujędrniają skórę. Jest niezwykle skuteczny w eliminacji przebarwień w tym melasmy.Vi Peel zapewnia także doskonałe rezultaty dla pacjentów z trądzikiem.

Ile pilingów należy wykonać?
Piling można powtarzać co dwa tygodnie, jeżeli jest to konieczne. Nasza rekomendacja dla przeciętnej skóry to zabieg raz na trzy miesiące, aby zapobiec uszkodzeniom i starzeniu się skóry. Lekarz oceni potrzeby, cele i oczekiwania pacjenta i na tej podstawie przygotuje zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry.

Pacjent wybiera się na ważną uroczystość, czy może założyć makijaż po pilingu Vi Peel?
Lepiej wyeliminować konieczność korzystania ze makijażu. Ewentualnie może być nałożony po minimum pierwszych czterech godzinach od wykonania pilingu. Makijaż nie powinien być stosowany w dniach kiedy skóra łuszczy się; lepiej użyć balsamu nawilżającego. Makijaż może być wznowiony w każdej chwili gdy skóra przestanie się łuszczyć.

Czy można wykonać piling na dłoniach i klatce piersiowej?
Oczywiście! Vi Peel jest niezwykle skuteczny w usuwaniu plam z rąk i klatki piersiowej oraz eliminuje zmarszczki związane z uszkodzeniem słonecznym skóry.

Jak długo trwa zabieg?
Jest to tak proste jak 3-4-7. Aplikacja trwa od trzech do czterech minut, a 100% wyniki są widoczne już po siedmiu dniach.

Jakiego rodzaju ostatecznych wyników może spodziewać się pacjent po jednym zabiegu?
Potrzeba czterech dni aby skóra przestała się łuszczyć i wróciła do równowagi. Wtedy widać ostateczne efekty czyli skóra jest pełna blasku i lśniąca. Pacjent czuje, że jest odświerzony a skóra bardziej napięta. Hiperpigmentacja jest wyeliminowana lub znacznie zmniejszona – w zależności od stopnia zmian pigmentacyjnych. Skóra jest gładka i wygląda młodziej.

Co należy stosować na skórę w połączeniu z Vi Peel?
Zalecamy linię produktów Vi Derm™ line of skin care do codziennej pielęgnacji lub inne produkty do pielęgnacji skóry z naukowo udowodnionymi składnikami.

Czy Vi Peel sprawia, że skóra jest cieńsza?
Nie. Złuszczając starą skórę, zmusza organizm do odtworzenia nowej skóry w szybszym tempie niż jego własne. Skóra faktycznie się pogrubia produkując więcej kolagenu i elastyny.

Czy skóra pacjenta jest bardziej wrażliwa po pilingu?
Skóra jest bardziej wrażliwa tylko w czasie procesu złuszczania.

Czy Vi Peel można stosować na skórę szyi?
Skóra na szyi dobrze reaguje. Zaobserwowano, że zabieg pomaga poprawić napięcie skóry, wygładzić ją i zmniejszyć powierzchowne zmarszczki.

Jakie inne obszary mogą być leczone Vi Peel?
Twarz, szyja, dekolt, ręce i klatka piersiowa, wszystkie te partie dobrze reagują na VI Peel.

Czy po zabiegu można wystawiać się na promienie słoneczne?
Ekspozycja powinna być ograniczona i z użyciem odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. W ramach Vi Derm ™ System Skin Care, stworzyliśmy filtr przeciwsłoneczny. Jedyne dni, kiedy ekspozycja na słońce powinna być poważnie ograniczona to trzeci i czwarty, kiedy skóra się łuszczy.

Czy peeling pomaga w przypadku nastolatków cierpiących na trądzik?
Dr A. Kalil pierwotnie stworzył VI Peel dla jego 15-letniej córki, cierpiącej na trądzik. Piling jest doskonały zarówno dla dorosłych jak i w przypadku trądziku młodzieńczego. Odnotowaliśmy świetne efekty u pacjentów w wieku 12 lat. Wyniki są szybkie i bardzo imponujące. W połączeniu z codziennej pielęgnacją skóry, prawie wszystkie przypadki trądziku mogą być łatwo i bezpiecznie wyleczone.

Sprawdź Cenę:

Vi Peel
Vi peel 900 zł + 300 zł krem
Vi peel precision plus – leczenie przebarwień 1200 zł + 300 zł krem
Vi peel precision –
leczenie fotouszkodzenia skóry
1000 zł + 300 zł krem

Comments are closed.