Wypełnianie zmarszczek

Zabiegi wypełniania bruzd i zmarszczek wykonywane są preparatami:

  • Restylane
  • Emervel
  • Stylage S,M,L,XL
  • Juvederm

Wszystkie wymienione powyżej preparaty zawierają kwas hialuronowy stabilizowany, o różnej gęstości będący sprawdzonym, bezpiecznym, nietrwałym wypełniaczem zmarszczek – co jest niewątpliwą zaletą preparatu. Efekty po zabiegu są natychmiastowe i bardzo naturalne.

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wykorzystywane są między innymi do modelowania twarzy – przywraca on objętość w okolicach skroni, kości policzkowych oraz odżywia i nawilża skórę, znacznie poprawiając jej gęstość. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego można wykorzystać do dadania objętości wargom, poprawienia i korekcji konturu ust. Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekt zabiegu utrzymuje się średnio od 5 do 8 miesięcy.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający) lub w znieczuleniu stomatologicznym (pełen komfort zabiegu) i polega na wstrzyknięciu do zmarszczki lub bruzdy substancji wypełniającej. Po zabiegu zwykle występuje obrzęk i zaczerwienienie w miejscu gdzie preparat zostaje umieszczony, które ustępują w ciągu kilku dni. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Powiększanie ust

Zabiegi powiększania ust wykonywane są preparatami:

  • Stylage lips
  • Emervel lips
  • Idea Regenyal lips
  • Juvederm smile

Wszystkie wymienione powyżej preparaty zawierają kwas hialuronowy stabilizowany, o różnej gęstości.  Wszystkie są sprawdzonymi, bezpiecznymi, nietrwałymi wypełniaczami ust – co jest ich niewątpliwą zaletą. Efekty zabiegu są natychmiastowe i bardzo naturalne.

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego przywracają objętość wargom, poprawiają i korygują kontur ust. Jednocześnie, jeżeli istnieją wskazania, tym samym preparatem, można spłycić zmarszczki górnej i dolnej wargi tzw zmarszczki palacza.

Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry co pozwala uzyskać bardzo dobre efekty utrzymujące się od 4 do 10 miesięcy. Długość utrzymywania się wypełnienia zależy od rodzaju preparatu uzytego do wykonania zabiegu.

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający) lub w znieczuleniu stomatologicznym (pełen komfort zabiegu) i polega na wstrzyknięciu w kontur ust lub w czerwień wargową substancji kwasu hialuronowego.

Zabieg jest wykonywany za pomocą igły lub specjalnej cieńkiej kaniuli, której użycie minimalizuje ryzyko powstawania siniaczków.

Po zabiegu występuje obrzęk (jego nasilenie jest różne) oraz zaczerwienienie w miejscu gdzie preparat zostaje umieszczony. Objawy te ustępują w ciągu kilku dni. Zwykle bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Miękki lifting / Restylane Skinlift

Najczęstszy problem starzejącej się skóry to opadające policzki, zapadnięta dolina łez i pogłębione fałdy nosowo-wargowe. Skóra staje się mniej elastyczna, zanika tkanka tłuszczowa podskórna, która podpiera i uwypukla skórę, zapewniając jej przyjemne krągłości. Dlatego pojawiają się cienie pod oczami, zapadają się skronie i policzki, a w późniejszym okresie tworzą się tak nielubiane przez nas „chomiczki”. Do tego skóra staje się wysuszona, co sprawia, że zmarszczki się jeszcze bardziej widoczne.
Nowy, innowacyjny zabieg Restylane Skinlift lub Restylane Skinlift Light jest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry.

Na czym polega zabieg?
Aby skutecznie unieść opadające fragmenty skóry i przywrócić jej jędrność, wykorzystuje się dwa rodzaje produktów w trakcie jednego zabiegu: Restylane Perlane oraz Restylane Skinboosters. Restylane Perlane zawiera stabilizowany kwas hialuronowy o największej zdolności unoszenia tkanek wśród wypełniaczy. Preparat nie przemieszcza się i dlatego podany w dane miejsce, stanowi doskonałą podporę dla opadającej skóry. Restylane Skinboosters to preparat głęboko nawilżający i rewitalizujący skórę. Wygładza drobne zmarszczki, pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Obydwa preparaty są niezbędne, aby osiągnąć pełny efekt. Jeden preparat unosi skórę i trzyma ją na właściwym miejscu, drugi wygładza i odmładza.
Zabieg RESTYLANE SKINLIFT może być wykonany igłą lub kaniulą. Nie jest bolesny, ponieważ wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Dodatkowo preparaty zawierają środki znieczulające.

Podobnie jak w przypadku innych zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego efekty utrzymują się do 7-8 miesięcy i są widoczne już po pierwszym zabiegu.Restylane Skinlift jest dedykowany osobom z widocznymi zmarszczkami, oznakami starzenia się skóry i słabego jej nawilżenia. W przypadku młodszej skóry, gdy objawy opadania tkanek nie są jeszcze wyraźne, można zastosować odmianę RESTYLANE SKINLIFT LIGHT. Z zabiegu mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni.
Zabieg należy do niechirurgicznych, skutecznych, komfortowych i bezpiecznych metod rewitalizacji skóry. Praktycznie bezbolesny pozwala tuż po zabiegu wrócić do swoich obowiązków.

Sculptra to zabieg łaczący zalety wypełniacza i leku stymulującego produkcję kolagenu. Sculptra (kwas polimlekowy) jest substancją biokombatybilną, czyli nieszkodliwą dla organizmu ludzkiego, biodegradowalną, czyli rozkladana i metabolizowana oraz dobrze tolerowaną. Jest dobrze poznaną, stosowana od 30 lat w medycynie substancją.

Sculptra stymuluje tkanki do produkcji własnego kolagenu , przez co działa w bardzo naturalny sposób –  wolumetrycznie. Po wprowadzeniu do skóry właściwej, Sculptra  pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu. Efektem zwiększonej zawartości kolagenu w skórze jest uzupełnienie ubytków objętości, co prowadzi do zmniejszenia widocznych oznak starzenia się twarzy .
Efekt prawidłowo zaplanowanego leczenia (najczęściej 2-4 zabiegi) może utrzymywać się ponad 2 lata. Bardzo dobre efekty osiąga się w leczeniu opadającej, lekko wiotkiej skory twarzy (tzw. chomiki). Bardzo dobre rezultaty daje także leczenie skóry szyi i dekoltu.

Przeciwwskazania:

  • ciąża i okres karmienia piersią
  • choroba nowotworowa
  • choroby autoimmunologiczne
  • nadwrażliwość na składniki preparatu

Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, a do rozpuszczonej substancji dodaje się środek znieczulający. Jak zawsze w przypadku zastrzyków, pacjent odczuwa pewien dyskomfort w trakcie zabiegu ale zimne okłady po jego zakończeniu skutecznie ten dyskomfort zmniejszają.

Bardzo ważne jest prawidłowe postępowanie po zabiegu. Pacjent powinien przez kilkanaście dni 3x dziennie przez ok. 10 minut masować miejsca wstrzyknięć preparatu. Działanie niepożądane po zabiegu – miejscowe, jak po każdej iniekcji – zaczerwienienie, zasinienia, bolesność- zwykle ustępujące po kilku dniach. Zalecane są także masaże.

Sprawdź Cenę:

Wypełniacze Tkanek
Regeneracja / powiększanie ust od 800 zł
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych od 900 zł
Leczenie doliny łez od 900 zł
Powiększanie policzków od 1200 zł

Comments are closed.