Ewa Rybicka,

Ewa Rybicka, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Właścicielka i założycielka kliniki Estetica Nova. Moje motto: "zdrowe spojrzenie na piękno"

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, lekarzem z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Moje zainteresowanie medycyną estetyczną sięga 2004 roku. Ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, którą stworzył i prowadzi dr Andrzej Ignaciuk, mentor medycyny estetycznej w Polsce. Uczestniczę w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Jestem jednym z 96 lekarzy w Polsce, którzy uzyskali tytuł “Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”. Jest to dowód stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach i szkoleniach. Dowód śledzenia trendów w medycynie estetycznej oraz wybierania sprawdzonych i skutecznych metod terapii. Wykonuję większość zabiegów oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną. Jestem certyfikowanym trenerem metod Aptos, prowadzę także liczne szkolenia dla lekarzy m.in. z takich takich metod zabiegowych jak: HIFU, zastosowanie toksyny botulinowej (Botox), zastosowanie wypełniaczy czy laseroterapia. Prowadzę także autorski program szkoleniowy dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice.    

Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry. W swojej praktyce opieram się na zabiegach stymulujących skórę: różnych rodzajach mezoterapii, zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i peelingów chemicznych. Wykorzystuję także nowe technologie, min dedykowane lekarzom fale radiowe - Scarlet RF, HIFU - Ultra Skin II, Pelleve oraz karboksyterapię. Mam duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy preparatów kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) do modelowania twarzy, a także w zastosowaniu kwasu polimlekowego (Sculptra). Stosuję w praktyce preparaty toksyny botulinowej (Azzalure, Botox, Bo Couture). Z powodzeniem zajmuję się leczeniem otyłości miejscowej przy zastowowaniu m.in takich metod jak: lipoliza iniekcyjna (Aqualyx) czy Kriolipoliza (Z-lipo) a także leczeniem cellulitu. Mam duże doświadczenie w leczeniu łysienia przy zastosowaniu takich metod jak Regenera Activa (autologiczny przeszczep komórek macierzystych), osocze bogatopłytkowe czy mezoterapia

Zapraszam także do odwiedzenia poniższych portali, na których zamieszczone są informacje o mnie, jak i opinie moich Klientów, a także moje porady:

Zachęcam do zapoznania się z moimi kwalifikacjami i zapraszam na konsultację.

O NAS

Klinika Estetica Nova to zespół specjalistów medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii i dietetyki. Dla nas najważniejszy jest Pacjent, dlatego odwiedzając nas zawsze możesz być pewien indywidualnej oceny każdego problemu. W naszej klinice łączymy najnowszą technologię i wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Przychodząc do nas masz pewność, że trafisz w ręce najlepszych w swojej dziedzinie lekarzy i kosmetologów, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Zajmiemy się każdym problemem z jakim się do nas zwrócisz oraz dobierzemy najlepszy dla Ciebie zabieg. Wybierając Estetica Nova masz pewność na „Zdrowe spojrzenie na piękno”. Jesteśmy, żeby pomagać.

Poznaj nasz zespół

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W Estetica Nova łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Estetica Nova jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Sylwia Wierzbicka-Kroczek,

Sylwia Wierzbicka-Kroczek, Lekarz medycyny estetycznej

W naszej klinice zajmuje się zabiegami mezoterapii oraz wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarskiego. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z pediatrii ogólnej. Na co dzień pracuje w Warszawskim Szpitalu Pediatrycznym oraz w ramach swojej indywidualnej praktyki lekarskiej. Medycyną estetyczną interesuje się od kilku lat. Ukończyła cykl szkoleń z medycyny estetycznej w Centrum Szkoleniowym Fenice, gdzie nabywała wiedzę i praktykę w zakresie mezoterapii, peelingów, wypełniaczy i toksyny botulinowej. Obecnie praktykuje pod okiem Dr Ewy Rybickiej w klinice Estetica Nova.

Joanna Goetz,

Joanna Goetz, Lekarz okuloplastyk

W naszej klinice zajmuje się usuwanie zmian skórnych i terapią okolic oczu

Ukończyła Akademię Medyczna w Łodzi.  Jest  doświadczonym okulistą. W zakresie technik zabiegowych kształciła się i zdobywała doświadczenie na Uniwersytecie Medycznym w USA.

Babara Gelo

Babara Gelo Lekarz med. estetycznej, chirurg

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Na co dzień pracuje na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Zachodniego w Grodzisku Mazowieckim, gdzie odbywa szkolenie specjalizacyjne z chirurgii ogólnej. Absolwentka podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej organizowanych przez Warszawski Uniwersytet Medyczny. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach. Podczas zabiegów szczególną uwagę poświęca rewitalizacji skóry. Z powodzeniem stosuje wypełniacze tkankowe oraz preparaty toksyny botulinowej. W swojej praktyce na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta oraz osiągnięcie naturalnego efektu proponowanych zabiegów.

Karolina Grusiecka,

Karolina Grusiecka, Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog oraz absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii marek Obagi, Payot, Mediderma a także profesjonalnego sprzętu tj. MedioStar Next Pro, Scarlet RF, Karboksyterapia, Cellactor, Endermologia.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Celem mojej pracy jest przede wszystkim niesienie pomocy i edukacja z zakresu pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Do grona moich zainteresowań możemy zaliczyć medycynę estetyczną oraz trychologię.

Od dwóch lat prowadzę wykłady z zakresu kosmetologii w Zespole Szkół Prywatnych dla Dorosłych „Monolit” w Kielcach na kierunku technik usług kosmetycznych. Swoje doświadczenie zdobywałam w gabinetach kosmetycznych w Warszawie i Krakowie.

Marta Tutakowska Idzikowska,

Marta Tutakowska Idzikowska, Kosmetolog

W klinice Estetica Nova wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, oraz zajmuje się leczniem zmian chorobowych skóry stosując m.in.terpaię laserową,mikronakłucia dermapen,peelingi medyczne.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. W 2009 r. ukończyłam w tym zakresie studia licencjackie na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Swoją wiedzę z zakresu odnowy bilogicznej poszerzyłam kończąc w 2011 r. studia magisterskie na kierunku Turystyka uzdrowiskowa i odnowa bilogiczna.

Zagadnienia kosmetologii oraz medycyny estetycznej pozostją w orbicie moich zainteresowań od najmłodszych lat.To sprawia,że pracę w zawodzie kosmetologa traktuje nie jako codzienny obowiązek lecz niekończącą się przygodę.

Agnieszka Lepa

Agnieszka Lepa Kosmetolog

Dyplomowana kosmetyczka, pielęgniarka, absolwentka wydziału Promocji Zdrowia.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Instytutach Kosmetologii i Spa oraz  dermatologii klinicznej i estetycznej. Odbyłam wiele szkoleń, zdobywając certyfikaty firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów. Współpraca z lekarzami dermatologami pozwoliła mi zdobyć doświadczenie z zakresu laseroterapii, mikronakłuwania, peelingów chemicznych oraz pracy z urządzeniami High-Tech. Specjalizuje się w wykonywaniu zbiegów pielęgnacyjno-leczniczych, które mają na celu osiągniecie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania, rewitalizacji skóry, są one uzupełnieniem procedur z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Jestem pasjonatką różnych technik masażu twarzy. Wybrałam zawód kosmetologa aby pracować z ludźmi. Uważam, że najważniejsze jest zadowolenie pacjenta z uzyskanych efektów, jego komfort poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Mgr Magdalena Konowrocka,

Mgr Magdalena Konowrocka, Dietetyk

Absolwentka Instytutu Żywienia i Żywności oraz studiów podyplomowych na WUM na kierunku „Dietetyka w choroby wewnętrznych i metabolicznych”

Celem mojej działalności jest nie tylko zmiana nawyków żywieniowych i utrata zbędnych kilogramów, ale także doradztwo żywieniowe i dietetyczne w różnych chorobach cywilizacyjnych takich jak nadwaga, otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze a także choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników, dna moczanowa, depresja i wiele innych jednostek chorobowych. Celem dalszego rozwoju biorę udział w licznych konferencjach i wydarzeniach związanych z tematyką mojego zawodu.