Ewa Rybicka,

Ewa Rybicka, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Właścicielka i założycielka kliniki Estetica Nova. Moje motto: "zdrowe spojrzenie na piękno"

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, lekarzem z ponad 20 letnim doświadczeniem zawodowym. Moje zainteresowanie medycyną estetyczną sięga 2004 roku. Ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim, którą stworzył i prowadzi dr Andrzej Ignaciuk, mentor medycyny estetycznej w Polsce. Uczestniczę w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Jestem jednym z 96 lekarzy w Polsce, którzy uzyskali tytuł “Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”. Jest to dowód stałego podnoszenia kwalifikacji poprzez uczestnictwo w kursach, kongresach i szkoleniach. Dowód śledzenia trendów w medycynie estetycznej oraz wybierania sprawdzonych i skutecznych metod terapii. Wykonuję większość zabiegów oferowanych przez nowoczesną medycynę estetyczną. Jestem certyfikowanym trenerem metod Aptos, prowadzę także liczne szkolenia dla lekarzy m.in. z takich takich metod zabiegowych jak: HIFU, zastosowanie toksyny botulinowej (Botox), zastosowanie wypełniaczy czy laseroterapia. Prowadzę także autorski program szkoleniowy dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice.    

Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry. W swojej praktyce opieram się na zabiegach stymulujących skórę: różnych rodzajach mezoterapii, zastosowaniu osocza bogatopłytkowego i peelingów chemicznych. Wykorzystuję także nowe technologie, min dedykowane lekarzom fale radiowe - Scarlet RF, HIFU - Ultra Skin II, Pelleve oraz karboksyterapię. Mam duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy preparatów kwasu hialuronowego oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) do modelowania twarzy, a także w zastosowaniu kwasu polimlekowego (Sculptra). Stosuję w praktyce preparaty toksyny botulinowej (Azzalure, Botox, Bo Couture). Z powodzeniem zajmuję się leczeniem otyłości miejscowej przy zastowowaniu m.in takich metod jak: lipoliza iniekcyjna (Aqualyx) czy Kriolipoliza (Z-lipo) a także leczeniem cellulitu. Mam duże doświadczenie w leczeniu łysienia przy zastosowaniu takich metod jak Regenera Activa (autologiczny przeszczep komórek macierzystych), osocze bogatopłytkowe czy mezoterapia

Zapraszam także do odwiedzenia poniższych portali, na których zamieszczone są informacje o mnie, jak i opinie moich Klientów, a także moje porady:

Zachęcam do zapoznania się z moimi kwalifikacjami i zapraszam na konsultację.

O NAS

Klinika Estetica Nova to zespół specjalistów medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii i dietetyki. Dla nas najważniejszy jest Pacjent, dlatego odwiedzając nas zawsze możesz być pewien indywidualnej oceny każdego problemu. W naszej klinice łączymy najnowszą technologię i wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Przychodząc do nas masz pewność, że trafisz w ręce najlepszych w swojej dziedzinie lekarzy i kosmetologów, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Zajmiemy się każdym problemem z jakim się do nas zwrócisz oraz dobierzemy najlepszy dla Ciebie zabieg. Wybierając Estetica Nova masz pewność na „Zdrowe spojrzenie na piękno”. Jesteśmy, żeby pomagać.

Poznaj nasz zespół

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W Estetica Nova łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Estetica Nova jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Jowita Dejewska

Jowita Dejewska Dermatolog, Lekarz medycyny estetycznej

Dermatolog, specjalista II stopnia, ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku

Przez 7 lat byłam pracownikiem naukowym Kliniki Dermatologii WIM w Warszawie. Od wielu lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, biorę udział w wielu konferencjach i szkoleniach dermatologicznych. Jestem autorką artykułów i prac poglądowych z dziedziny dermatologii, alergologii i medycyny estetycznej. Moją pasją jest przywracanie piękna. Zajmuję się na co dzień leczeniem trądziku i zmian potrądzikowych, leczeniem blizn, poprawą gęstości i nawilżenia skóry. Specjalizuję się w zabiegach laserem chirurgicznym i w precyzyjnym usuwaniu drobnych zmian skórnych twarzy i ciała, prowadzę szkolenia z laseroterapii. Medycyna estetyczną zajmuję się od 2004r. Odbywałam staże kliniczne w Anglii, Niemczech, Finlandii i Hiszpanii. Posługuję się biegle językiem angielskim, dobrze - niemieckim, hiszpańskim a w zakresie podstawowym rosyjskim i fińskim. Fluent English (EIELTS, CPE). Uwielbiam podróże, w wolnym czasie żegluję, maluję i fotografuję.

Sylwia Wierzbicka-Kroczek,

Sylwia Wierzbicka-Kroczek, Lekarz medycyny estetycznej

W naszej klinice zajmuje się zabiegami mezoterapii oraz wykonuje zabiegi z użyciem toksyny botulinowej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku lekarskiego. Obecnie jest w trakcie specjalizacji z pediatrii ogólnej. Na co dzień pracuje w Warszawskim Szpitalu Pediatrycznym oraz w ramach swojej indywidualnej praktyki lekarskiej. Medycyną estetyczną interesuje się od kilku lat. Ukończyła cykl szkoleń z medycyny estetycznej w Centrum Szkoleniowym Fenice, gdzie nabywała wiedzę i praktykę w zakresie mezoterapii, peelingów, wypełniaczy i toksyny botulinowej. Obecnie praktykuje pod okiem Dr Ewy Rybickiej w klinice Estetica Nova.

Joanna Goetz,

Joanna Goetz, Lekarz okuloplastyk

W naszej klinice zajmuje się usuwanie zmian skórnych i terapią okolic oczu

Ukończyła Akademię Medyczna w Łodzi.  Jest  doświadczonym okulistą. W zakresie technik zabiegowych kształciła się i zdobywała doświadczenie na Uniwersytecie Medycznym w USA.

Karolina Grusiecka,

Karolina Grusiecka, Kosmetolog

Dyplomowany kosmetolog oraz absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia.

Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych kongresach oraz szkoleniach z zakresu kosmetologii marek Obagi, Payot, Mediderma a także profesjonalnego sprzętu tj. MedioStar Next Pro, Scarlet RF, Karboksyterapia, Cellactor, Endermologia.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Celem mojej pracy jest przede wszystkim niesienie pomocy i edukacja z zakresu pielęgnacji skóry twarzy i ciała. Do grona moich zainteresowań możemy zaliczyć medycynę estetyczną oraz trychologię.

Od dwóch lat prowadzę wykłady z zakresu kosmetologii w Zespole Szkół Prywatnych dla Dorosłych „Monolit” w Kielcach na kierunku technik usług kosmetycznych. Swoje doświadczenie zdobywałam w gabinetach kosmetycznych w Warszawie i Krakowie.

Marta Idzikowska,

Marta Idzikowska, Kosmetolog

W klinice Estetica Nova wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, oraz zajmuje się leczniem zmian chorobowych skóry stosując m.in.terpaię laserową,mikronakłucia dermapen,peelingi medyczne.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. W 2009 r. ukończyłam w tym zakresie studia licencjackie na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Swoją wiedzę z zakresu odnowy bilogicznej poszerzyłam kończąc w 2011 r. studia magisterskie na kierunku Turystyka uzdrowiskowa i odnowa bilogiczna.

Zagadnienia kosmetologii oraz medycyny estetycznej pozostją w orbicie moich zainteresowań od najmłodszych lat.To sprawia,że pracę w zawodzie kosmetologa traktuje nie jako codzienny obowiązek lecz niekończącą się przygodę.

Agnieszka Lepa

Agnieszka Lepa Kosmetolog

Dyplomowana kosmetyczka, pielęgniarka, absolwentka wydziału Promocji Zdrowia.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Instytutach Kosmetologii i Spa oraz  dermatologii klinicznej i estetycznej. Odbyłam wiele szkoleń, zdobywając certyfikaty firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów. Współpraca z lekarzami dermatologami pozwoliła mi zdobyć doświadczenie z zakresu laseroterapii, mikronakłuwania, peelingów chemicznych oraz pracy z urządzeniami High-Tech. Specjalizuje się w wykonywaniu zbiegów pielęgnacyjno-leczniczych, które mają na celu osiągniecie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania, rewitalizacji skóry, są one uzupełnieniem procedur z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Jestem pasjonatką różnych technik masażu twarzy. Wybrałam zawód kosmetologa aby pracować z ludźmi. Uważam, że najważniejsze jest zadowolenie pacjenta z uzyskanych efektów, jego komfort poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Mgr Magdalena Konowrocka,

Mgr Magdalena Konowrocka, Dietetyk

Absolwentka Instytutu Żywienia i Żywności oraz studiów podyplomowych na WUM na kierunku „Dietetyka w choroby wewnętrznych i metabolicznych”

Celem mojej działalności jest nie tylko zmiana nawyków żywieniowych i utrata zbędnych kilogramów, ale także doradztwo żywieniowe i dietetyczne w różnych chorobach cywilizacyjnych takich jak nadwaga, otyłość, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze a także choroby tarczycy, zespół policystycznych jajników, dna moczanowa, depresja i wiele innych jednostek chorobowych. Celem dalszego rozwoju biorę udział w licznych konferencjach i wydarzeniach związanych z tematyką mojego zawodu.