Ewa Rybicka,

Ewa Rybicka, Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej

Właścicielka i założycielka kliniki Estetica Nova. Moje motto: "zdrowe spojrzenie na piękno” od wielu lat niezmiennie wyznacza moją drogę rozwoju zawodowego.

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, lekarzem z ponad 25 letnim doświadczeniem zawodowym. Moje zainteresowanie medycyną estetyczną sięga 2004 roku. Ukończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Uczestniczyłam w programie certyfikacji lekarzy medycyny estetycznej. Jestem jednym z 96 lekarzy w Polsce, którzy uzyskali tytuł “Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”. Ten dowód stałego podnoszenia kwalfikacji w medycynie estetycznej zdobyłam dzięki nieustannemu zdobywaniu wiedzy, uczestnicząc w kongresach, min w Monte Carlo, Paryżu, Mediolanie, Madrycie, Barcelonie, Sztokholmie, szkoleniach, min w Rio de Janeiro, Tbilissi i Sochi ( treningi Aptos)  Meksyku (International Academy of Trichology), Genewie ( Teoxane) i w wielu innych. Regularnie pogłębiam swoją wiedzę anatomiczną. Na przestrzeni lat  uczestniczyłam w dedykowanych temu zagadnieniu kursach w Londynie, Arezzo, Poznaniu i w Paryżu. Zasób tej wiedzy w połączeniu z możliwością obrazowania tkanek przy pomocy badania USG, podnosi znacznie bezpieczeństwo wykonywanych przeze mnie procedur.

Moją wiedzą chętnie dzielę się z lekarzami chcącymi doskonalić swoje umiejętności.

Jestem certyfikowanym trenerem metod Aptos ( nici Aptos) oraz krajowym trenerem Teoxane ( najwyższej jakości wypełniacze kwasu hialuronowego).

Prowadziłam autorski program szkoleniowy dla lekarzy z zakresu medycyny estetycznej w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice. 

Interesuję się przede wszystkim metodami biorewitalizacji skóry.              W swojej praktyce opieram się na zabiegach poprawiających jej jakość w tym zastosowaniu bezpiecznych i skutecznych stymulatorów tkankowych, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego oraz peelingów chemicznych. Wykorzystuję także najnowsze technologie laserowe, fale radiowe, HIFU. Mam duże doświadczenie w stosowaniu wypełniaczy preparatów kwasu hialuronowego (Teosyal, Bellotero, Restylane) oraz hydroksyapatytu wapnia (Radiesse) do modelowania twarzy, a także w zastosowaniu kwasu polimlekowego (Sculptra, Lenisna, Juvelook). Stosuję w praktyce preparaty toksyny botulinowej (Azzalure, Botox, Bocouture). 

Z powodzeniem wykorzystuję doświadczenie internistyczne, lecząc nadwagę i otyłość. Do programu zabiegów Kliniki Estetica Nova włączyłam leczenie miejscowej otyłości przy zastosowaniu m.in takich metod jak: lipoliza iniekcyjna (Aqualyx) czy Kriolipoliza (Z- lipo) a także leczenie cellulitu (Icoone, Z-Vawe, Cellactor, Exillis). 

Jestem jednym z trojga lekarzy, którzy jako pierwsi w Polsce wprowadzali system pozwalający wykorzystać komórki macierzyste w leczeniu łysienia andorogenowego (Regenera Activa).

O NAS

Klinika Estetica Nova to zespół specjalistów medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii i dietetyki. Dla nas najważniejszy jest Pacjent, dlatego odwiedzając nas zawsze możesz być pewien indywidualnej oceny każdego problemu. W naszej klinice łączymy najnowszą technologię i wiedzę z wieloletnim doświadczeniem. Przychodząc do nas masz pewność, że trafisz w ręce najlepszych w swojej dziedzinie lekarzy i kosmetologów, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Zajmiemy się każdym problemem z jakim się do nas zwrócisz oraz dobierzemy najlepszy dla Ciebie zabieg. Wybierając Estetica Nova masz pewność na „Zdrowe spojrzenie na piękno”. Jesteśmy, żeby pomagać.

Poznaj nasz zespół

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. W Estetica Nova łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Estetica Nova jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Joanna Goetz,

Joanna Goetz, Lekarz okuloplastyk

W naszej klinice zajmuje się usuwanie zmian skórnych i terapią okolic oczu

Ukończyła Akademię Medyczna w Łodzi.  Jest  doświadczonym okulistą. W zakresie technik zabiegowych kształciła się i zdobywała doświadczenie na Uniwersytecie Medycznym w USA.

Małgorzata Rybicka

Małgorzata Rybicka Lekarz medycyny estetycznej

W naszej klinice zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej oraz usuwaniem zmian skórnych

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej. Z wyróżnieniem ukończyłam studia podyplomowe z medycyny estetycznej. Interesuję się medycyną regeneracyjną, anti-aging. W pracy staram się łączyć medycynę ogólną z medycyną estetyczną. Prywatnie uwielbiam podróże.

Marta Tutakowska Idzikowska,

Marta Tutakowska Idzikowska, Kosmetolog

W klinice Estetica Nova wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, oraz zajmuje się leczniem zmian chorobowych skóry stosując m.in.terpaię laserową,mikronakłucia dermapen,peelingi medyczne.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. W 2009 r. ukończyłam w tym zakresie studia licencjackie na Wydziale Turystyki i Promocji Zdrowia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Swoją wiedzę z zakresu odnowy bilogicznej poszerzyłam kończąc w 2011 r. studia magisterskie na kierunku Turystyka uzdrowiskowa i odnowa bilogiczna.

Zagadnienia kosmetologii oraz medycyny estetycznej pozostją w orbicie moich zainteresowań od najmłodszych lat.To sprawia,że pracę w zawodzie kosmetologa traktuje nie jako codzienny obowiązek lecz niekończącą się przygodę.

Agnieszka Lepa

Agnieszka Lepa Kosmetolog

Dyplomowana kosmetyczka, pielęgniarka, absolwentka wydziału Promocji Zdrowia.

Posiadam ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Instytutach Kosmetologii i Spa oraz  dermatologii klinicznej i estetycznej. Odbyłam wiele szkoleń, zdobywając certyfikaty firm kosmetycznych uprawniające do wykonywania specjalistycznych zabiegów. Współpraca z lekarzami dermatologami pozwoliła mi zdobyć doświadczenie z zakresu laseroterapii, mikronakłuwania, peelingów chemicznych oraz pracy z urządzeniami High-Tech. Specjalizuje się w wykonywaniu zbiegów pielęgnacyjno-leczniczych, które mają na celu osiągniecie jak najlepszych efektów w zakresie odmładzania, rewitalizacji skóry, są one uzupełnieniem procedur z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej. Jestem pasjonatką różnych technik masażu twarzy. Wybrałam zawód kosmetologa aby pracować z ludźmi. Uważam, że najważniejsze jest zadowolenie pacjenta z uzyskanych efektów, jego komfort poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

Michał Rybicki,

Michał Rybicki, Manager Kliniki Estetica Nova

Jestem absolwentem wydziału zarządzania Akademii Leona Koźmińskiego

Z kliniką jestem związany od początku jej istnienia. W swojej pracy odpowiadam za koordynowanie pracy zespołu, dbam o budowanie pozytywnego wizerunku firmy i doskonalenie usług naszej kliniki.