Bezbolesna depilacja laserowa - Mediostar Next Pro

Laser diodowy Mediostar Next Pro obecnie najbardziej zaawansowane i jedyne urządzenie do zabiegów bezbolesnej, trwałej depilacji laserowej.

Efekty:

 •  Redukcja owłosienia do 80%

Wskazania:

 • Eliminacja niechcianego owłosienia

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem wykonujemy konsultacje oraz próba laserową. Pacjent do zabiegu powinien mieć ogolony obszar zabiegowy. Miesiąc przed zabiegiem nie należy się opalać. Włosy nie mogą być wyrywane (woskowanie, pęseta, depilator mechaniczny) minimum 4 tygodnie przed zabiegiem nie należy także stosować kremów depilujących przynajmniej na tydzień przed zabiegiem. Nie należy pić ziół uczulających na słońce (dziurawiec, nagietek) oraz stosować kremów zawierających retinol, isotretinoinę, kwasy owocowe.

Po zabiegu:

Pacjent nie powinien opalać skóry minimum przez 4 tygodnie po zabiegu. Nie należy stosować leków i ziół uczulających na słońce oraz kosmetyków i leków złuszczających (min. do 2 tygodni po zabiegu). Należy unikać podrażniania skóry w okolicach poddanych depilacji(2-3 dni),  nie stosować mydła, spirytusu, toników na bazie alkoholu, dezodorantów, itp. Nie należy usuwać owłosienia przez 2-3 tyg , w razie konieczności ,tylko za pomocą jednorazowej maszynki.

Przebieg zabiegu

W pierwszym etapie nakładamy na wybraną partię żel usg, który nadaje poślizg głowicy a także dodatkowo chłodzi. Następnie zaczyna się praca lasera Mediostar Next Pro, wiązka światła pochłaniana jest przez zawartą we włosie melaninę, dzięki czemu włos jest niszczony wraz z cebulką, co uniemożliwia jego wzrost w przyszłości. Laser usuwa jedynie włosy znajdujące się w fazie anagenu czyli  aktywnego wzrostu, stąd też konieczność wykonania serii 6-8 zabiegów w 4-8 tygodniowych odstępach.

O zabiegu

Depilacja Laserowa laserem MeDioStar NeXT Pro to synonim bezpiecznej depilacji, także w przypadku ciemnych typów skóry. Wysoka energia dociera do mieszków włosowych na głębszych poziomach. Nawet przy użyciu energii o większej gęstości, urządzenie działa delikatnie, co gwarantuje niskie ryzyko poparzeń czy termicznych uszkodzeń.
Światło lasera przechodzi przez powierzchnię skóry, dzięki czemu melanina znajdująca się w mieszkach włosowych absorbuje jego energię. Laser jest rekomendowany dla osób z ciemnymi jak i jasnymi włosami.

Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Ciąża i okres karmienia piersią,
 • Znamiona barwnikowe,
 • Tatuaże (obszar zabiegu),Infekcja bakteryjna i wirusowa (np. aktywna opryszczka),
 • Zażywanie doustnych retinoidów,
 • Stosowanie maści z retinolem w miejscu wykonania zabiegu – należy odstawić min. 4 tygodnie przed zabiegiem,
 • Epilepsja,
 • Cukrzyca (niewyrównana),
 • Gorączka,
 • Leki i zioła światło-uczulające (dziurawiec, nagietek, zioła tybetańskie),
 • Choroby dermatologiczne skóry (np. fotodermatozy, skłonność do przebarwień),
 • Nadwrażliwość na substancje wybielające,
 • Choroby autoimmunologiczne (np. twardzina, bielactwo, łuszczyca),
 • Infekcja w okolicy zabiegu,
 • Choroby psychiczne,
 • Choroby układu nerwowego

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Kosmetolog
Ile czasu trwa zabieg? Od 15 min do 1,5 godz.
Znieczulenie Opcjonalne przy bardzo wrażliwych okolicach
Ilość zabiegów: Rekomendowana seria to 6 zabiegów (jest to zalecana ilość zabiegów w indywidualnych przypadkach może być ona wydłużona ze względu na indywidualną odpowiedź organizmu)
Po zabiegu: Unikaj opalania przez 4 tyg, unikaj leków światłouczulających oraz kosmetyków powodujących złuszczanie przez min 2 tyg

Cennik

Bezbolesna epilacja laserowa - Mediostar Next Pro
Partia Czas Panie Panowie
Konsultacja 20 min bezpłatna w dniu zabiegu zł bezpłatna w dniu zabiegu zł
Wąsik / Broda / Dłonie 15 min 100 zł 200 zł
Policzki 15 min 200 zł 250 zł
Pachy / Szyja / Kark / Linia Biała / Baki 15 min 150 zł 200 zł
Ramiona / Przedramiona 20 min 150 zł 250 zł
Całe Ręce 20 min 280 zł 350 zł
Klatka Piersiowa 30 min 200 zł 300 zł
Brzuch 20 min 250 zł 300 zł
Bikini Płytkie 20 min 250 zł 400 zł
Bikini Brazylijskie 25 min 350 zł
Plecy 15 min 450 zł 550 zł
Łydki 25 min 400 zł 450 zł
Kolana 15 min 150 zł 150 zł
Uda 30 min 350 zł 450 zł
Całe Nogi 45 min 550 zł 650 zł
Znieczulenie do zabiegu 50 zł

Sprawdź także

Karboksyterapia - leczenie dwutlenkiem węgla

Karboksyterapia czyli leczenie dwutlenkiem węgla, zwanym cudownym gazem jest uważane przez niektórych znawców tematu za największy przełom w medycynie i kosmetologii od czasu pojawienia się toksyny botulinowej Napięta i rozświetlona skóra, Szybszy wzrost włosów, Likwidowanie rozstępów, Wygładzenie cellulitu, Rozjaśnienie cieni pod oczami

Lycon - Depilacja woskiem

LYCON to australijska marka ekskluzywnych wosków do depilacji, które wyrywają włoski nawet o długości 1 mm! Wyjątkowa technika aplikacji w połączeniu z najwyższej klasy składnikami powodują, że wosk nie ciągnie skóry, a więc nie wywołuje zaczerwienienia i podrażnień. Skóra po zabiegu jest wyjątkowo gładką bez zbędnego owłosienia i podrażnień. Włosy wyrwane są z cebulkami, co skutkuje ich osłabieniem i wolniejszym odrastaniem.

Peelingi chemiczne

Zabiegi kosmetyczne Mediderma stanowią serie innowacyjnych zabiegów z różnymi rodzajami peelingów, działające kompleksowo o szerokim i dogłębnym działaniu. Zabiegi są bardzo bezpieczne, dostosowane do każdego problemu skóry. Wyrównanie kolorytu, rozjaśnienie przebarwień Napicie, zagęszczenie skóry  Zwężenie porów, redukcja nadmiaru serum,  Skóra nawilżona, odświeżona