Caci Synergy System

Współczesna medycyna estetyczna oferuje skuteczne rozwiązania, które nie wiążą się z interwencją chirurgiczną. Najnowsze technologie pozwalają przywrócić młodość bez skalpela. Innowacyjne urządzenie CACI Synergy łączy działanie mikroprądów i światła LED na wszystkie oznaki starzenia. Dostępne jest w najlepszych klinikach medycyny estetycznej na całym świecie oraz stał się najczęściej wybieranym zabiegiem przez tak znane gwiazdy jak Jennifer Aniston i Jennifer Lopez.

Efekty:

 • Podniesienie owalu twarzy, 
 • Rozwiązanie problemu w okolicy oka
 • Wygładzenie zmarszczek mimicznych (kurze łapki, zmarszczki na czole, bruzdy nosowo-wargowe),
 • Zwiększenie gęstości skóry,
 • Przywrócenie proporcji twarzy,

Wskazania:

 • Opadający owal twarzy,
 • Zmarszczki mimiczne,
 • Utrata jędrności i gęstości skóry,
 • Utracone proporcje twarzy,

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja przez kosmetologa w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Po zabiegu:

Może wystąpić delikatne zaczerwienienie ustępuje ono samoczynnie w ciągu kilkunastu minut po zabiegu.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest bez znieczulenia i jest bezbolesny. Podczas zabiegu możliwe jest czucie metalicznego smaku w ustach spowodowane mikroprądami, które mija po zakończeniu zabiegu.

O zabiegu

System CACI Synergy to najnowsza generacja urządzeń CACI, łącząca działanie mikroprądów o niskiej częstotliwości i światła LED co umożliwia skuteczny, nieinwazyjny lifting twarzy, którego efekty są porównywane do liftingu chirurgicznego. Podczas zabiegu wszystkie 32 mięśnie twarzy są fizycznie manipulowane za pomocą miękkich bawełnianych sond lub innych końcówek przenoszących impulsy mikroprądowe.

W praktyce wykorzystuje się mikroprądy o natężeniu mniejszym niż 1m A, oznacza to, że są doskonale przyjmowane przez organizm, dlatego efektywnie stymulują procesy odnowy skóry oraz zmianę jej napięcia.

Zastosowanie  wyższego natężenia wywołuje skurcze mięśni twarzy, co możne przyczynić się  do pogłębienia się zmarszczek i linii mimicznych. Nasze mikroprądy nie wywołują skurczu mięśni, lecz działają reedukująco na mięśnie i w ten sposób uzyskuje się pożądany efekt liftingu twarzy.

W systemie Caci Synergy została zastowosowana technologia  LED z wykorzystaniem terapii światłem czerwonym i niebieskim. Każda długość fali światła ma określoną i unikalną wibrację częstotliwości. Określone długości fal świetlnych mają działanie biostymulujące na komórki, dzięki czemu można je skutecznie wykorzystać do normalizacji nierównowagi komórkowej i leczenia niektórych schorzeń skóry. Określona długości fali światła zwiększa aktywność fibroblastów i poprawia syntezę DNA, prowadząc do produkcji nowego kolagenu. Światło LED znalazło również zastosowanie przy przyspieszeniu gojenia się ran ale również zniszczeniu bakterii  propionbacterium acnes, wywołującej trądzik.

CACI Signature Facial Toning 

Topowa procedura wpływająca na wygląd zarówo twarzy i szyi. Zabieg zapewnia jednoczesne ujędrnianie twarzy, odmłodzenie skóry, a także wymodelowanie konturów dzięki połączeniu mikroprądów oraz terapii światłem LED. Zastosowany program zabiegowy spłyca zmarszczki czoła, okolicy oczu, bruzdy nosowo-wargowy, podnosi owal twarzy nadając młody, pełen blasku wygląd. 

Zastosowanie podwójnej elektrody zwiększa oddziaływanie na mięsień, a dodatkowe zastosowanie T-wałeczka spektakularnie ujędrnia owal twarzy. Efekt zachwyca, a jednocześnie pozostaje bardzo naturalny. 

CACI Jowl Lift

Zabieg dedykowany osobom z wyraźną utratą owalu, chomiczkami, obwisłym podbródkiem, a także dla chcącym wyrzeźbić tę okolicę twarzy. W trakcie procedury wykorzystywany jest specjalny T-wałeczek oraz dwie poczwórne elektrody zaopatrzone w patyczki nasączone serum z peptydami wzmacniającymi efekt zabiegowy. 

CACI Eye Revive

Okolica oczu jest jednym  z największych wyzwań medycyny estetycznej. W zabiegu Eye Revive wpływamy nie tylko na podniesienie i ujędrnienie mięśni wokół oczu, a także na  poprawę skóry wokół. Zredukowana jest opuchlizna oraz cienie pod oczami, a zmarszczki mimiczne wokół ulegają spłyceniu. Dodatkowym atutem tej procedury jest zastosowanie serum z kwasem hialuronowym oraz maski hydrożelowej potęgujących efekt zabiegu.

CACI Wrinkle Revolution

Głębokie zmarszczki, kurze łapki czy drobne linie na twarzy mogą zostać zmniejszone dzięki wykorzystaniu specjalnego grzebienia, wyposażonego w technologię mikroprądów oraz czerwone światło LED. Stanowi alternatywę dla zabiegów inwazyjnych. Efekt widoczny jest już po pierwszym zastosowaniu. 

CACI Hydratone

W zabiegu wykorzystano synergię działania elektrod zakończonych kuleczkami emitującymi impulsy mikroprądów oraz  światło LED, z sylikonowo - żelową maską Hydro Mask- silnie nawilżającą. Prąd dostarczony przez rolki do skóry uzupełnia potencjał bioelektryczny w mięśniach twarzy, dzięki czemu stają się one bardziej elastyczne i jędrne.

Rekomendowany jest dla osób chcących uzyskać efekt głębokiego nawilżenia, odżywienia oraz ujędrnienia skóry. Bezpośrednio po zabiegu drobne zmarszczki ulegają spłyceniu, skóra staje się jędrniejsza i odzyskuje zdrowy, młody wygląd. Dedykowany osobom z przesuszoną, odwodnioną skórą. 

CACI Lip Booster

Jędrne, różowe i napięte usta można uzyskać nie tylko poprzez ich wypełnienie kwasem hialuronowym, a także poprzez wykorzystanie specjalnego grzebienia wyposażonego w technologię mikroprądów oraz czerwone światło LED. Usta są lepiej odżywione, nawilżone a ich wielkość ulega lekkiemu powiększeniu. 

 

zabieg
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Ciąża
 • Choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończeniu)
 • Stany zapalne i infekcyjne
 • Rozrusznik serca

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Kosmetolog
Ile czasu trwa zabieg? od 20 do 90 min
Znieczulenie zabieg jest bezbolesny
Ilość zabiegów: zalecana seria to 10 zabiegów
Po zabiegu: może wystąpić delikatne zaczerwienienie, znika ono samoczynnie po kilkunastu min. od zabiegu

Cennik

CACI Synegry System
  1 zabieg 10 zabiegów
CACI Lip Booster 250 zł 2 000 zł
CACI Lip Booster do innego zabiegu 200 zł  
CACI Jowl Lift 300 zł 2 500 zł
CACI Eye Revive 350 zł 3 000 zł
CACI Hydratone 350 zł 3 000 zł
CACI Wrinkle Revolution 300 zł 2 500 zł
CACI Skin Calm 350 zł 3 000 zł
CACI Signature Facial Toning 550 zł 4 500 zł
CACI Signature Facial Toning 700 zł 5 700 zł