DermaClear- hydrodermabrazja

To zabieg który w trzech prostych krokach pozwala zadbać o idealny wygląd skóry, dzięki złuszczaniu, oczyszczaniu, nawilżaniu i odżywianiu. Platformę zabiegową DermaClear stworzyła izraelska firma Alma.

Efekty:

 • Redukcja zaskórników, sebum,
 • Złuszczenie zrogowacenie naskórka,
 • Rozświetlenie i ujednolicenie koloru skóry,
 • Nawilżenie i oczyszczenie skóry

Wskazania:

 • Poszarzała, zmęczona skóra,
 • Zanieczyszczona z widocznymi zaskórnikami,
 • Skóra odwodniona o nie jednolitym kolorycie,
 • Profilaktyka anty-anging,
 • Przygotowanie do zabiegów kosmetologicznych, medycyny estetycznej i laseroterapii

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem zabiegu kosmetolog przeprowadza konsultacje podczas której dobiera odpowiedni protokół zabiegowy.

Po zabiegu:

DermaClear to zabieg nieinwazyjny i przyjemny. Po zabiegu skóra jest napięta, nawilżona i oczyszczona. Przy skórach wrażliwych może wystąpić zaróżowienie a reakcja ta ustępuje po kilku minutach. Zaleca się stosowanie kremu ochronnego z filtrem.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się demakijażem a następnie przechodzimy do trzy etapowego rytuału pielęgnacyjnego z wykorzystaniem dedykowanych preparatów.

ZŁUSZCZANIE- usunięcie martwego naskórka i ekstrakcja zanieczyszczeń przy użyciu DermaClear EXFO – zawierającego alfa-hydroksykwasy (AHA)

OCZYSZCZANIE – funkcja ssąca rozbija brud i zanieczyszczenia w głębokich warstwach skóry, przygotowując ją na skuteczne wniknięcie preparatów odżywczych i nawilżających.

ODŻYWIANIE I NAWILŻENIE – obrotowa końcówka działająca jak infuzja pod ciśnieniem pozwala na naniesienie preparatów odżywczych, zapewniając ich optymalne wniknięcie w głąb skóry. DermaClear HYDRATE- nawilżające skoncentrowane serum pielęgnacyjne, zawierające esencjonalne substancje nawadniające i przeciwutleniacze. 

O zabiegu

DermaClear to technologia dedykowana zabiegom na twarz i ciało. Dogłębnie oczyszcza, nawilża i odżywia skórę przywracając jej naturalny blask. Niezwykłą dokładność zapewnia unikalna głowica obracająca się o 360 stopni. Do zabiegu indywidualnie dobierana jest wielkość końcówki, która jest wykonana z elastycznego i  przyjemnego sylikonu. Dla zapewnienia komfortu podczas zabiegu dostosowana jest odpowiednia moc zassania do odczuć klienta.

zabieg
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Przerwanie ciągłości skóry, 
 • Aktywne stany zapalne, 
 • Infekcje wirusowe, bakteryjne (opryszczka),
 • Choroby nowotworowe,
 • Nadwrażliwość na składniki aktywne zawarte w preparatach (miód, aloes)

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Kosmetolog
Ile czasu trwa zabieg? od 45 min do 60 min
Znieczulenie Nie jest konieczne
Ilość zabiegów: Od 1 do 6 zabiegów - w zależności od potrzeba skóry
Po zabiegu: Po zabiegu skóra jest napięta, nawilżona i oczyszczona. Przy skórach wrażliwych może wystąpić zaróżowienie a reakcja ta ustępuje po kilku minutach. Zaleca się stosowanie kremu ochronnego z filtrem.

Cennik

DermaClear
Twarz   450 zł
Twarz, szyja   500 zł
Twarz, szyja, dekolt   550 zł

Sprawdź także

Mikrodermabrazja diamentowa

Mikrodermabrazja polega na kontrolowanym, mechanicznym ścieraniu powierzchniowych warstw naskórka bez naruszania struktury skóry właściwej. Oczyszczenie skóry twarzy, szyi, dekoltu, Wspomaganie leczenia blizn potrądzikowych, Wspomaganie leczenia rozstępów, Wspomaganie leczenia przebarwień

Peeling Kawitacyjny - oczyszczanie skóry

Peeling kawitacyjny to metoda bezbolesnego i głębokiego oczyszczania skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny, pozbawiony efektów ubocznych. Odświeżona i oczyszczona skóra,  Poprawa mikrokrążenia, Usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, zaskórników, Delikatne wygładzenie zmarszczek oraz masaż twarzy