Diego dalla palma - zabiegi pielęgnacyjne

Marka Diego dalla palma łączy siłę i skuteczność współczesnej medycyny z możliwościami zaawansowanej kosmetologii. Sercem zabiegów jest wielo-aktywny bio-rewitalizujący 51+3 HYALU COMPLEX

Efekty:

Icon Time 

 • Seria zabiegów o ukierunkowanym działaniu. Poprawia właściwości biomechaniczne skóry oraz jej integralność. Wzmacnia strukturę bariery skóry, zwalcza podrażnienia. Skora staje się bardziej miękka i lepiej nawodniona. Zbiegi spowalniają procesy starzenia się skóry oraz przywracają naturalną witalność.

Hydration 

 • Zabieg ma za zadanie odbudowanie płaszcza hydrolipidowego oraz przywrócić właściwy poziom nawodnienia skóry. Skóra staje się silnie nawilżona, drobne zmarszczki ulegają wygładzeniu a także pozbywamy się uczucia „napicia” skóry. 

Sensitive 

 • Zabieg wzmacnia naczynia krwionośne, zmniejsza istniejące już podrażnienia oraz podatność skóry na ich występowanie. Koi skórę, redukuje świąd oraz mrowienie a dodatkowo ma za zadanie opóźnić oznaki starzenia się skóry. 

Wskazania:

 • Oznaki starzenia się skóry, 
 • Cera naczyniowa, 
 • Drobne zmarszczki, 
 • Przebarwienia, 

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja podczas której kosmetolog dobierza zabieg odpowiedni do potrzeb Twojej skóry. 

Po zabiegu:

Zabieg nie wymaga rekonwalescencji, a bezpośrednio po jego wykonaniu można wrócić do codziennych czynności. W celu wzmocnienia efektywności serii zabiegowej rekomendowane są kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczynamy demakijażem twarzy, szyi i dekoltu. Po dokładanym oczyszczeniu skóry wykonywany jest masaż "otwierający" klatki piersiowej. Następnie indywidualnie dobrany peeling, ampułka oraz maska w dobrana do potrzeb skóry. Zabieg jest zakończony kremem pielęgnacyjnym oraz kremem z filtrem. 

O zabiegu

Icon Time Rewitalizujący zabieg anty-starzeniowy 30+

 • Zabieg chroniący zasoby młodości skóry. Idealny dla osób w wieku od 30 lat i powyżej. Dedykowany do walki ze starzeniem się skóry przyspieszonym przez czynniki zewnętrzne i procesy mikrozapalne.

Icon Time Zagęszczający zabieg anty-starzeniowy 40+

 • Ma za zadanie ochronić strukturę wspomagając oraz korygując oznaki jej „wieku” poprzez działanie „wypełniające”. Polecany dla osób w wieku 40 lat i więcej oraz dla skóry dotkniętej zmarszczkam i utratą napięcia. Peptydy pro derma oraz noA.G.E.s stymulują produkcję oraz chronią włókna kolagenowe i elastynowe. Zabieg jest wzbogacony złotem koloidalnym który powoduje, że skóra staje się bardziej napięta, sprężysta z mniejsza ilością zmarszczek. 

Icon Time Anty-starzeniowy zabieg odnowy skóry 

 • Zabieg regeneruje zmęczoną skórę i zapobiega spowolnianiu jej normalnych funkcji metabolicznych. Zwiększa także jej zdolność do odnawiania się. Idealny dla wieku od 50 lat i więcej oraz dla kobiet w okresie przed menopauzą, które dotyka suchość skóry i utrata jej elastyczności. Kompleks age delay stymuluje produkcje „białka młodości”- Klotho i redukuje ilość progeryny „białka starzenia się- opóźniając procesy starzenia się skóry.

Hydration- Nawodnienie skór normalnych i suchych 

 • Zabieg dedykowany skórom odwodnionym i suchym z borykającym się z uszkodzonym płaszczem hydriolipidowym skóry oraz uczuciem dyskomfortu i „napięcia. Wzbogacony jest o szereg kompleksów nawadniających a szczególnie o kompleks ceramidów 1-3-6 II wykazujących właściwości nawilżające, uelastycznijace oraz odbudowywujące. 

Sensitive Wzmocnienie skór naczyniowych

 • Zabieg zwiększający tolerancyjność skór delikatnych oraz ich ochronę przed upływem czasu i atakami zewnętrznymi . Celem zabiegu jest biorewitalizacja komórek oraz ponownie zharmonizowanie naturalnej obronność fizjologicznej takiej skory. Jego receptura wzbogacona neuropeptydami antypodrażnieniowymi, filtratem ze ślimaka działającym regenerująco a także bioflawonoidy chroniące naczynia i przeciw zaczerwienieniom.
zabieg
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Stan zapalny skóry,
 • Infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka),
 • Gorączka,
 • Uczulenie na składniki aktywne zawarte w preparatach

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Kosmetolog
Ile czasu trwa zabieg? Ok 60 min
Znieczulenie Nie jest konieczne
Ilość zabiegów: W zależności od terapii zalecana seria to od 2 do 4 zabiegów
Po zabiegu: Skóra jest odzywiona może wystąpić delikatne zaczerwienienie

Cennik

ZO Skin Health
Icon Time - Rewitalizujący zabieg anty-starzeniowy 30+   od 280 zł
Icon Time - Zagęszczający zabieg anty-starzeniowy 40+   od 300 zł
Icon Time - anty-starzeniowy zabieg odnowy skóry   od 350 zł
Hydration- Nawodnienie skór normalnych i suchych   od 220 zł
Ultra Hydration- zabieg nawilżający   260 zł
Sensitive Wzmocninie skór naczyniowych   od 220 zł
Whitelight   od 350 zł