Hifu - ultraskin II lifting twarzy

Hifu Ultraskin II jest najnowszej generacji urządzeniem wykorzystującym skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych. Zabieg HIFU wykonujemy w naszej klinice w Warszawie na ulicy Jana Kazimierza 32B.

Efekty:

 • Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu,
 • Likwidacja „drugiego podbródka”,
 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,
 • Modelowanie ciała

Wskazania:

 • Zaburzenia owalu twarzy,
 • Wiotkość skóry twarzy,
 • Zmarszczki palacza,
 • Podwójny podbródek,
 • Redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki
 • Lifting brwi,
 • Lifting czoła,
 • Wiotkość dolnej powieki,
 • Objawy starzenia w obszarze szyi i dekoltu,
 • Opadające powieki po zabiegu chirurgicznym,
 • Wiotkość skóry ramion, brzucha, pośladków, ud, łydek, kolan,
 • Brak elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała,
 • Redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki

Przed zabiegiem

Lekarz przeprowadza konsultację podczas której wyklucza przeciwskazania do zabiegu oraz dobiera odpowiednie parametry dla Twoich potrzeb. Wykonywane są także zdjęcia kontrolne. 

Po zabiegu:

Pierwsze efekty zabiegu zobaczysz bezpośrednio po wyjściu z gabinetu. Na ostateczny efekt musisz poczekać 2-3 miesiące w tym czasie zachodzą procesy naprawcze w Twojej skórze. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk w rzadkich wypadkach może pojawić się niewielkie zasinienie. Objawy te ustępują w ciągu kilku dni po zabiegu.

Przebieg zabiegu

Po przeprowadzeniu konsultacji i wykonaniu zdjęć kontrolnych, lekarz przystępuje do wykonania zabiegu przy pomocy odpowiednich głowic działających na różnych głębokościach i dostosowanych do potrzeb Twojej skóry. Działanie urządzenia Ultraskin II jest praktycznie bezbolesna dla Pacjenta.

O zabiegu

Technologia HIFU jest znana i stosowana w medycynie od ponad 20 lat. W medycynie estetycznej stosowana jest od kilku lat a jej popularność wciąż rośnie. Skoncentrowane ultradźwięki wykorzystane w HIFU służą do wywołania przegrzania, co stymuluje procesy naprawcze. Fale ultradźwięków przechodzą przez naskórek i kumulują się w jednym punkcie na określonym poziomie w tkance, rozgrzewając ją miejscowo do koło 65-70 st.C.

Działanie urządzenia Ultraskin II powoduje powstawanie niewielkich punktów koagulacji we wszystkich warstwach Twojej skóry oraz w tkance podskórnej. Poprzez zastosowanie różnych aplikatorów działajacych na głębokości 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm możemy opracować takie okolice jak twarz, szyja czy dekolt. Do dyspozycji mamy także głowicę działającą na głębokości 13 mm stosuje się ją w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej min. w okolicy brzucha.

zabieg zabieg1716129833
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu,
 • Zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu,
 • Opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu,
 • Choroba nowotworowa

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Od 45 min do godziny
Znieczulenie Nie jest konieczne
Ilość zabiegów: Wystarczy jeden zabieg
Po zabiegu: Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Może wystąpić niewielka opuchlizna oraz zasinienie obszaru zabiegowego, zwykle objawy ustępują w ciągu kilku dni.

Cennik

Czoło od 600 zł*

Powieki dolne

od 500 zł*
Cała górna część twarzy od 1 200 zł*
Okolica ust od 1 000 zł*
Podbródek od 1 300 zł*
Podbródek + linia żuchwy od 2 500 zł*
Policzki + linia żuchwy od 2 500 zł*

Policzki + linia żuchwy + podbródek

od 3 000 zł*
Podbródek + linia zuchwy + górna część szyi od 2 800 zł*
Cała twarz od 3 500 zł*
Szyja od 3 000 zł*
Ramiona od 3 000 zł*

Brzuch

od 3 500 zł*
Pośladki od 3 250 zł*
Kolana

od 2 000 zł*

Wewnętrzna strona ud od 3 250 zł*
*Całkowita cena jest uzależniona od ilości impulsów potrzebnych do zabiegu

System ratalny

Sprawdź także

Botox - toksyna botulinowa

Preparaty takie jak Botox, Bocuture czy Azzalure zawierają toksynę botulinową. Działa zmniejszając napięcie mięśni które odpowiadają za powstawanie zmarszczek mimicznych. Podanie toksyny botulinowej sprawia że wygładzeniu ulegają zmarszczki już istniejące oraz zapobiega się powstawaniu nowych. Efektem zastosowania botox u jest odprężenie i zrelaksowanie mięśni twarzy, co sprawia że uzyskujemy naturalny i świeży wygląd. Zmniejszenie napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek mimicznych, Efekt wygładzenia zmarszczek już istniejących, Prewencja przy powstawaniu nowych zmarszczek, Leczenie migreny

Scarlet RF - skuteczny sposób na blizny potrądzikowe i nadpotliwość

Radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet RF to połączenie dwóch zabiegów mikronakłuwania oraz radiofrekwencji RF. To także sposób na skuteczną redukcję blizn potrądzikowych Redukcja blizn potrądzikowych, Poprawa kondycji skóry, Redukcja nadpotliwości, Poprawa odcienia skóry i zanik przebarwień, Zmniejszenie porów twarzy, Zanik drobnych zmarszczek, Poprawa napięcia skóry twarzy

Wypełnienie tkanek - redukcja zmarszczek

Wypełnienie zmarszczek to sposób na modelowanie twarzy, stymulację skóry oraz poprawę jej nawilżenia. Natychmiastowe  Naturalne, Redukcja zmarszczek, Zwiększenie objętości w leczonej okolicy, Poprawa gęstości skóry, Utrzymują się średnio od 8 do 12 miesięcy