HIFU Ultraskin II nieinwazyjny lifting

to nowej generacji urządzenie wykorzystujące technologię HIFU - skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu.

Efekty:

 • Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu,
 • Modelowanie ciała,
 • Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej,
 • Likwidacja „drugiego podbródka”

Wskazania:

 • Wiotkość skóry twarzy,
 • Zaburzenia owalu twarzy,
 • Lifting brwi,
 • Lifting czoła,
 • Wiotkość dolnej powieki,
 • Zmarszczki palacza,
 • Podwójny podbródek,
 • Objawy starzenia w obszarze szyi i dekoltu,
 • Opadające powieki po zabiegu chirurgicznym,
 • Wiotkość skóry ramion, brzucha, pośladków, ud, łydek, kolan,
 • Brak elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała i po ciąży,
 • Redukcja miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z dr Ewą Rybicką, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta.

Po zabiegu:

Pierwszy efekt zastosowania Ultraskin II może być już widoczny bezpośrednio po zabiegu ponieważ włókna kolagenowe ulęgają skróceniu. Na ostateczny rezultat czekamy 2-3 miesiące. Zaletą zabiegu jest brak okresu rekonwalescencji ze względu na brak uszkodzeń wierzchniej warstwy skóry. Przez kilka dni miejsca leczone mogą być lekko obolałe lub może wystąpić niewielki obrzęk. W rzadkich przypadkach pojawiają się pojedyncze zasinienia. Objawy te ustępują po 2-3 dniach, zasinienia po 7-14 dniach. Zabieg ULTRASKIN  II jest zabiegiem nieinwazyjnym, o wyjątkowo korzystnym profilu bezpieczeństwa. Wyjątkowo rzadko zdarzają się pojedyncze oparzenia skóry w postaci linijnych zgrubień, zwykle ustępujące po kilku tygodniach. Zaobserwowano również występowanie blizn zanikowych.

Przebieg zabiegu

Po przeprowadzeniu konsultacji i zrobieniu zdjęć pacjenta, lekarz przystępuje do wykonania zabiegu. W zależności od stanu skóry oraz okolicy która poddana zostanie poddana zabiegowi dobiera odpowienie głowice urządzenia. W trakcie zabiegu wykorzystuje się kilka różnych głowic które działają na różnej głębokości w skórze. Działanie urządzenia HIFU - Ultraskin II jest praktycznie bezbolesna dla Pacjenta. 

O zabiegu

Skupione ultradźwięki indukują powstawanie drobnych punktów koagulacji we wszystkich warstwach skóry oraz tkance podskórnej. Zastosowanie najnowszych aplikatorów  pozwala  na koncentrację fali na zadanej głębokości, którą lekarz dobiera w zależności od leczonego problemu. Mamy do dyspozycji głowice 1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm w przypadku wiotkiej skory twarzy, szyi, dekoltu a 13 mm w przypadku modelowania ciała, gdy chcemy podziałać na nadmiar tkanki tłuszczowej na brzuchu czy udach. Szczególnie chcielibyśmy podkreślić fakt mniejszej bolesności zabieguwykonywanego urządzeniem Ultraskin II w porównaniu z urządzeniami dotychczas dostępnymi. Jest to związane z nowoczesnym rozwiązaniem technicznym, pozwalającym zmniejszyć  rozmiar plamki, jednocześnie dając możliwość zagęszczenia ilości punktów w linii zabiegowej. 

Technologia HIFU jest znana i stosowana w medycynie od ponad 20 lat. W medycynie estetycznej stosowana jest od kilku lat a jej popularność wciąż rośnie. Skoncentrowane ultradźwięki wykorzystane w HIFU służą do wywołania przegrzania, co stymuluje procesy naprawcze. Fale ultradźwięków przechodzą przez naskórek i kumulują się w jednym punkcie na określonym poziomie w tkance, rozgrzewając ją miejscowo do koło 65-70 st.C.

zabieg zabieg1721689874
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Efekty zabiegu:

Przeciwwskazania:

 • Stan zapalny w miejscu wykonywania zabiegu,
 • Zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu,
 • Opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu,
 • Ciąża,
 • Choroba nowotworowa

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Od 40 min do godziny
Znieczulenie Nie jest potrzebne
Ilość zabiegów: Wystarczy jeden zabieg
Po zabiegu: Pierwszy efekt może być już widoczny bezpośrednio po zabiegu. Na ostateczny rezultat czekamy 2-3 miesiące. Brak okresu rekonwalescencji.

Cennik

Czoło od 600 zł*

Powieki dolne

od 500 zł*
Cała górna część twarzy od 1 200 zł*
Okolica ust od 1 000 zł*
Podbródek od 1 300 zł*
Podbródek + linia żuchwy od 2 500 zł*
Policzki + linia żuchwy od 2 500 zł*

Policzki + linia żuchwy + podbródek

od 3 000 zł*
Podbródek + linia zuchwy + górna część szyi od 2 800 zł*
Cała twarz od 3 500 zł*
Szyja od 3 000 zł*
Ramiona od 3 000 zł*

Brzuch

od 3 500 zł*
Pośladki od 3 250 zł*
Kolana

od 2 000 zł*

Wewnętrzna strona ud od 3 250 zł*
*Całkowita cena jest uzależniona od ilości impulsów potrzebnych do zabiegu

System ratalny

Sprawdź także

Nici Aptos- lifting twarzy

Nici Aptos są wykonane z  całkowicie wchłanialnego materiału (bioabsorbowalnego) o właściwościach nie tylko liftingujących, ale także biorewitalizujących. Są one zbudowane min. z  kwasu polimlekowego (L-lactic), który dodatkowo stymuluje skórę, aktywując jej naturalną rewitalizację, a także spowalnia procesy starzenia. Nici Aptos wchłaniają się całkowicie w ciągu 360 dni. Poprawa napięcia skóry Lifting twarzy, szyi i podbródka Poprawa kondycji skóry Biorewitalizacja skóry  

Scarlet RF - Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet RF to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów takich jak: radiofrekwencja (RF) i mikronakłuwanie Lifting twarzy, szyi, dekoltu, Poprawa kondycji skóry, Poprawa odcienia skóry i zanik przebarwień, Zmniejszenie porów twarzy, Zanik drobnych zmarszczek, Poprawa napięcia skóry twarzy, Redukcja fałd wargowych, Redukcja fałd nosowo-wargowych, Redukcja...

Wypełnianie zmarszczek

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wykorzystywane są min. do modelowania twarzy - przywracają objętość w okolicach skroni, kości policzkowych, okolicy jarzmowej, bruzdach nosowo-wargowych, bruzdach marionetkach. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są na ogół płytsze niż przed zabiegiem. Natychmiastowe i bardzo naturalne, Utrzymują się średnio od 8 do 12 miesięcy, Redukcja zmarszczek, Zwiększenie objętości w leczonej okolicy, Poprawa gęstości skóry,