Intraceuticals

Intraceuticals to metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry. Powstała w Australii, w wyniku prac dwóch współpracujących zespołów - medycznego i kosmetologicznego. Intraceuticals łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych.

Efekty:

Efekt metody intraceuticals jest natychmiastowy, widoczny juz po pierwszym zabiegu. Od razu odczujesz poprawę napięcia skóry, zauważasz spłycenie zmarszczek i korektę konturów twarzy. Cera staje się gładka i promienna, ma zdrowszy, młodszy wygląd i jednolity koloryt.

Zabieg można wykonać na twarzy jak i na szyi, dekolcie czy dłoniach. 

Dodatkowo w zależności od problemu skóry kosmetolog dobiera odpowiednie serum.

Serum Rejuvenate - nawilża i regeneruje skórę

Serum Opulence- rozjaśnia przebarwienia wywołane promieniami UV i wyrównuje koloryt

Serum Atoxelene- delikatnie rozluźnia mięśnie mimiczne, redukuje zmarszczki mimiczne wokół ust i oczu

Serum Clarity- redukuje stany zapalne powstałe w wyniku trądziku

Wskazania:

  • Trądzik
  • Cera naczyniowa 
  • Łuszczyca 
  • Przesuszona skóra 
  • Płytkie zmarszczki
  • Cienie pod oczami

Przed zabiegiem

Przed wykonaniem zabiegu kosmetolog przeprowadza konsultacje podczas której dobiera odpowiednie kosmetyki do Twoich potrzeb. 

Po zabiegu:

Zabieg Intraceuticals nie wymaga rekonwalescencji. Należy do tzw zabiegów lunchowych co oznacza, ze można go wykonać nawet kilka godzin przed ważnym wydarzeniem w celu odświeżenia i poprawy wyglądu skóry. Zaraz po zabiegu można również nałożyć makijaż. W celu przedłużenia efektów zabiegu zaleca się stosowanie kosmetyków do domowej pielęgnacji Intraceuticals.

Intraceuticals nie powoduje żadnych niepożądanych efektów.

Przebieg zabiegu

Zabieg Intraceuticals to zabieg nieinwazyjny i przyjemny. Do jego wykonania konieczne jest specjalne urządzenie posiadające innowacyjny aplikator. Kosmetolog przeprowadzający zabieg zbliża aplikator do skóry i rozpyla na niej dedykowane cerze serum. Następnie pod odpowiednim kątem aplikuje czysty, sprężony tlen.

Podczas zabiegu ciśnienie, z jakim aplikowany jest tlen, sprawia, że w skórę zostaje wtłoczone rozpylone wcześniej serum.

Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1 h. Jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Działanie zabiegu jest przyjemne i odprężające.

Intraceuticals doskonale współgra z zabiegami, które stosujemy w  Klinice Estetica Nova. Szczególnie przyspiesza regenerację i wzmacnia efekty zabiegów laserowych oraz Scarlet RF. Jest doskonałym uzupełnieniem terapii z  zastosowaniem toksyny botulinowej czy rożnego typu mezoterapii.

Efekt jednego zabiegu utrzymuje się około 10-14 dni. 

Intraceuticals stosowane w serii podstawowej 6 zabiegów co 7-10 dni a potem uzupełniające co miesiąc gwarantują utrzymanie dobrego nawilżenia skóry.

O zabiegu

Intraceuticals to metoda nieinwazyjnego odmładzania skóry. Powstała w Australii, w wyniku prac dwóch współpracujących zespołów – medycznego i kosmetologicznego. Intraceuticals łączy w sobie technologię hiperbarycznego tlenu oraz działanie kwasu hialuronowego i składników aktywnych. Skuteczność jego działania jest tajemnicą wyglądu wielu gwiazd estrady m.in. Madonny, Naomi Campbell, Victorii Beckham, Evy Longorii, Katy Perry, Mirandy Kerr, a także Justina Timberlake’a. Jedną z tajemnic skuteczności metody Intraceuticals jest zastosowanie dwóch postaci kwasu hialuronowego:

  • niskocząsteczkowego, który penetruje skórę razem z przyłączaną wodą oraz przenika do niej wraz z dołączonymi składnikami aktywnymi. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy spełnia zatem dwie podstawowe funkcje: nawilża i jest nośnikiem związków aktywnych.
  • wielkocząsteczkowego, którego zadaniem jest wiązać wilgoć z otoczenia oraz utrzymywać w skórze wilgoć zgromadzoną za sprawą niskocząsteczkowego kwasu hialuronowego
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

Zabieg metodą Intraceuticals jest całkowicie bezpieczny, można go stosować nawet u osób z łuszczycą i egzemą. Zastosowanie serum Intraceuticals Clarity jest także doskonałą metodą wyciszającą trądzik.

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? kosmetolog
Ile czasu trwa zabieg? ok 1 godz
Znieczulenie nie jest konieczne
Ilość zabiegów: W zależności od potrzeb skóry pacjenta od 1 do 6 zabiegów
Po zabiegu: Zabieg Intraceuticals nie wymaga rekonwalescencji. Należy do tzw zabiegów lunchowych co oznacza, ze można go wykonać nawet kilka godzin przed ważnym wydarzeniem w celu odświeżenia i poprawy wyglądu skóry. Zaraz po zabiegu można również nałożyć makijaż. W celu przedłużenia efektów zabiegu zaleca się stosowanie kosmetyków do domowej pielęgnacji Intraceuticals.

Cennik

Intraceuticals
1 zabieg Rejuvenate twarz   600 zł
1 zabieg Rejuvenate twarz, szyja   800 zł
1 zabieg Rejuvenate twarz, szyja, dekolt   1 100 zł
3 zabiegi na okolicę twarzy + zestaw kosmetyków o wartości 900 zł   2 000 zł
6 zabiegów na okolicę twarzy + zestaw kosmetyków o wartości 2 000 zł   3 600 zł