Leonardo Technologia ALT leczenie rumienia i zamykanie naczynek

Pierwsze urządzenie pracujące w technologii ALT w Polsce. ALT - Akumulacyjny Impuls Światła- to najnowocześniejsza na świecie technologia generująca ogromną energię świetlną ( do 200 J) Niezwykle szybko bo aż 5 impulsów na sekundę. Co to oznacza dla Pacjenta - bardzo szybki, skuteczny i NIEBOLESNY zabieg!

Efekty:

 • Ujednolicenie kolorytu skóry,  
 • Likwidacja rumienia,
 • Likwidacja naczynek,
 • Likwidacja przebarwień na twarzy , szyi, dekolcie i dłoniach.
 • Ujędrnienie skóry leczonych okolic. 

Wskazania:

Technologia ALT jest wykorzystywana w takich wskazaniach jak wskazaniach:

 • Rumień,
 • Trądzik różowaty,
 • Przebarwienia skóry,
 • Wiotkość skóry,
 • Trądzik,
 • Grzybica paznokci,

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem nie opalaj się przez min. 14 dni a także nie korzystaj z z solarium, oraz nie używaj samoopalaczy. Kosmetyki, które zawierają retinol, witaminę  C czy kwasy AHA, należy odstawić 5-7 dni  przed zabiegiem. Bezwzględnie nie należy przyjmować leków i ziół fotouczulających (np. dziurawiec, nagietek, bratek, skrzyp, zioła tybetańskie) oraz soków z beta karotenem. Przed zabiegiem kosmetolog lub lekarz zmyje makijaż oraz dokładnie oczyści obszar poddany zabiegowi. Wykonamy także próbę laserową aby dobrać odpowiednie parametry urządzenia zarówno do leczonego problemu jaki Twojego komfortu.

Po zabiegu:

Używaj kremów z filtrem (min. 30 SPF) a także pielęgnuj skórę delikatnymi preparatami nawilżającymi. 

Przebieg zabiegu

Lekarz lub kosmetolog wykonujący zabieg przykłada do skóry kryształ głowic  z odpowiednio dobranym filtrem ( w przypadku zabiegów naczyniowych 530) . Podczas zabiegu możesz poczuć punktowe uczucie ciepła oraz ciepłych ukłuć. Zabieg wykonywany urządzeniem Leonardo nie jest bolesny!!!  Zabieg zamykania naczyń trwa od kilku do kilkunastu minut. Po naświetleniu całej powierzchni zabiegowej nakładany jest preparat nawilżający oraz filtr SPF.

O zabiegu

Technologia ta jest doskonała dla osób zmagających się z problemem rumienia na skórze twarzy. Leonardo bardzo precyzyjnie zamyka lub obkurcza naczynka, nie uszkadzając przy tym pobliskich tkanek. Jak to działa? Siatka płytko położonych naczyń krwionośnych, które prześwitują przez skórę i które widzimy w postaci rumienia na policzkach, czy nosie, znika poprzez działanie wysokiej temperatury, która kumulowana jest w naczyniu. We wskazaniu jakim jest leczenie rumienia należy zaplanować 3-4 zabiegi co ok 21 dni.

Wynika to z tego, że działając na skórę naczyniową jednorazowo nie możemy zamknąć wszystkich płytko położonych naczyń. Energia cieplna kumulowana w skórze ma również działanie stymulujące produkcję kolagenu. Nieoceniony jest zatem równoczesny z likwidacją rumienia efekt fotoodmładzania.

W zależności od istniejących równocześnie innych wskazań, terapeuta dostosowuje długość fali zmiennymi filtrami w głowicy zabiegowej Hyper Pulse HR lub Hyper Pulse SR co pozwala skutecznie dostosować długość światła do występującego problemu estetycznego lub leczniczego. Wykorzystujemy 5 krotnie silniejszą energię (do 200J/cm2) w porównaniu z systemami dotąd stosowanymi, która skutecznie dociera do różnych warstw skóry gdzie, jak podkreślamy, stymuluje produkcję kolagenu, likwiduje rozszerzone naczynia, przebarwienia czy włosy. 

Co to oznacza dla Pacjenta?

Bardzo szybki, skuteczny i BEZBOLESNY zabieg!!

Zabieg Leonardo jest bezbolesny, ponieważ izraelskim inżynierom udało się stworzyć urządzenie emitujące dużą energię w niezwykle krótkim czasie. Krótszym od czasu relaksacji termicznej skóry, co oznacza, że 50% energii jest oddawana z miejsca docelowego (przebarwienie, naczynie) zanim to poczujemy! Dodatkowo niezwykle skuteczny jest system chłodzenia Leonardo, zarówno kryształu emitującego światło, jak i samego urządzenia

Leczenie rumienia Leonardo ALT

Leczenie rumienia Leonardo ALT

zabieg Zamykanie naczynek Leonardo ALT

Zamykanie naczynek Leonardo ALT

Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Kobiety w ciąży i karmiące piersią,
 • Aktywne choroby skóry,
 • Opryszczka,
 • Nadwrażliwość skóry na światło,
 • Choroba nowotworowa,
 • Epilepsja,
 • Stosowanie leków podwyższających czułość skory na światło jak antybiotyki, retinoidy, retinol, sterydy, leczenie hormonalne,
 • Cukrzyca- do decyzji lekarza

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Lekarz lub kosmetolog
Ile czasu trwa zabieg? od 15 do 45 min
Znieczulenie Zabieg nie jest bolesny
Ilość zabiegów: seria min. 3 zabiegów
Po zabiegu: Konieczne jest stosowanie kremów z filtrem UV (min 30 SPF). Pielęgnacja skóry delikatnymi kosmetykami nawilżającymi. Przez 14 dni po zabiegu nie można się opalać.

Cennik

Zmykanie naczynek i leczenie rumienia - technologia A.L.T- LEO
Pojedyncze Naczynko   150 zł
Większe obszary   cena ustalana po konsultacji
Fotoodmładzanie technologia A.L.T- LEO
Twarz   550 zł
Szyja   200 zł
Dekolt   300 zł
Twarz + szyja   650 zł
Twarz + szyja + dekolt   900 zł
Leczenie trądziku - technologia A.L.T- LEO
Twarz   300-500 zł
Dekolt   300-500 zł
Plecy   400-600 zł