Pelleve - sposób na młodszą skórę bez igieł

est idealną metodą do odmłodzenia twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ramion (szczególnie w ich wewnętrznej części), brzucha, ud, pośladków oraz piersi. Przy pomocy tej metody możemy także rozpuścić kwas hialuronowy po nie udanych zabiegach medycyny estetycznej w innych gabinetach.

Efekty:

 • Bardzo naturalne,
 • Utrzymują się przez 8-14 miesięcy,
 • Widoczne miesiąc po zabiegu,
 • Nie inwazyjny lifting twarzy, 
 • Wypłycenie zmarszczek, 
 • Rozpuszczenie kwasu hialuronowego

Wskazania:

 • Utrata jędrności skóry twarzy i ciała,
 • Cellulit,
 • Płytkie zmarszczki,
 • Nadmiar kwasu hialuronowego np. zbyt powiększone usta

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z dr Ewą Rybicką, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. W czasie konsultacji oceniany jest stan skóry pacjenta, dzięki czemu możliwe jest dobranie odpowiednich parametrów fal radiowych.

Po zabiegu:

Po zabiegu skóra może być przez kilka godzin zaczerwieniona. Można ja jednak delikatnie zmatowić lub po prostu poczekać kilkanaście do kilkudziesięciu minut na ustąpienie rumienia.

Przebieg zabiegu

Do zabiegu Pelleve wykorzystywane jest najnowszej generacji urządzenie amerykańskiej firmy Elman, które nazywa się Surgitron Dual RF. Zabieg wykonywany jest przez lekarza lub pod jego nadzorem. Zabieg wykonywany jest głowicą emitującą fale radiowe wysokiej częstotliwości. Wcześniej skóra jest pokrywana cieką warstwa żelu ułatwiającego przenikanie fali RF wgłąb i podgrzewanie tkanki podskórnej. Pacjent odczuwa to jako przyjemne, narastające ciepło. Zabieg przeprowadza się, kontrolując temperaturę za pomocą elektronicznego termometru. Leczenie metodą Pelleve nie jest bolesne, nie wymaga znieczulenia.

O zabiegu

Często więc mówimy o zabiegu Pelleve jako o tzw zabiegu lunchowym, bowiem czas jego trwania  wynosi ok 45-60 minut, a brak  efektów ubocznych pozwala wrócić do codziennej aktywności nawet najbardziej zapracowanym osobom. Metodę tę możemy stosować w każdej porze roku, w odróżnieniu od laserów, z których nie wolno korzystać w okresie letnim. Pelleve to bardzo bezpieczna i co najważniejsze – skuteczna metoda odmłodzenia twarzy i ciała.

Pelleve zostało uhonorowane nagrodą PRIX DE BEAUTE przez magazyn Cosmopolitan, w kategorii najlepszy zabieg medycyny estetycznej. Niniejsza nagroda przyznana przez Jury składające się z dziennikarzy, lekarzy oraz czytelniczek jest  potwierdzeniem, że PELLEVE jest najbardziej rozpoznawalną i skuteczną radiofrekwencją medyczną na rynku polskim, uznaną dodatkowo za najlepszy zabieg w Polsce. PRIX DE BEAUTE to jedyna międzynarodowa nagroda (ważna w 60 krajach) przyznawana w Polsce.

Metoda ta wykorzystuje  urządzenie, które emituje fale radiowe wysokiej częstotliwości (4 MHz).  Fale radiowe podczas styczności ze skórą wytwarzają ciepło wewnątrz tkanek. Metoda Pelleve pozwala na podwyższenie temperatury w skórze właściwej aż do 65 stopni C. Wiemy, że gdy temperatura tkanek wzrasta do ok. 45 stopni C, to fibroblasty produkują nawet 10 razy więcej kolagenu! Dzięki temu te włókna kolagenowe w skórze właściwej, które były zwiotczałe kurczą się, a co za tym idzie – skóra nad nimi staje się gładsza. Na pełny efekt zabiegu face lifting z użyciem urządzenia Elman, musimy poczekać około miesiąca, bo tyle zajmie fibroblastom wytworzenie nowego kolagenu. Fale radiowe pobudzają więc naturalne procesy regeneracyjne w naszej skórze i twarz zyskuje niejako nowe „rusztowanie”. 

Chciałabym podkreślić, że uzyskane efekty są w pełni naturalne, a zatem np. po liftingu twarzy fala RF zachowujemy wszelkie swe charakterystyczne rysy, a jedynie wyglądamy  kilka lat młodziej. Metoda Pelleve jest przełomowym zabiegiem również dlatego, że pozwala ujędrnić skórę innych okolic ciała.

Dzięki wysokim parametrom bezpieczeństwa  oraz skuteczności, ocenionej w niezależnych badaniach, metoda Pelleve otrzymał zezwolenie FDA (Amerykański urząd ds Żywności i Leków). Mogą z niej korzystać osoby młode.

Kiedy widać rezultaty zabiegu Pelleve i jak długo się utrzymują?

Przeprowadzone  badania opublikowane w artykule pt. „Nonsurgical tightening of skin laxity: a new radiofrequency approach” wykazały, że pierwsze oznaki liftingu zostały zaobserwowane przez 80% pacjentów zaraz po zabiegu. Następnie po około 3 dniach napięcie skóry delikatnie spadało, a miesiąc później zmarszczki wyraźnie się spłycały i proces ten trwał nawet przez pół roku. Ponadto stwierdzono po długiej obserwacji, że rezultat odmłodzenia utrzymuje się przez 8-14 miesięcy. Warto wiedzieć również o tym, że nawet gdy efekty zabiegu z czasem się zmniejszą to skóra i tak pozostanie w lepszej kondycji niż przed zastosowaniem tego niechirurgicznego zabiegu.

Zachęcam także do obejrzenia krótkiego filmu ilustrującego działanie metody Pelleve.

zabieg zabieg1713845688
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Efekty zabiegu:

Przeciwwskazania:

 • Uszkodzenia skóry oraz stany zapalne występujące w miejscu planowanego zabiegu,
 • Zaburzenia krążenia,
 • Ciąża,
 • Osoby ze wszczepionym rozrusznikiem serca  lub innymi metalowymi implantami,

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Od 45 min do godziny
Znieczulenie nie wymaga znieczulenia
Ilość zabiegów: Wystarczy jeden zabieg
Po zabiegu: Po zabiegu pojawia się rumień który ustępuje w ciągu ok 2 godz. Na efekty czekamy około 1 miesiąc

Cennik

Pelleve
Cała twarz – 1 zabieg 1800 zł 1 500 zł
Cała twarz – 2 zabiegi 3 200 zł 2 800 zł
Szyja 1 zabieg 1 200 zł 1 000 zł
Szyja 2 zabiegi 2 000 zł 1 800 zł
Okolica oka 1 zabieg   600 zł
Okolica oka 3 zabiegi   1 500 zł
Ciało Cena ustalana po konsultacji
Rozpuszczanie Kwasu Hialuronowego   Od 800 zł

System ratalny

Sprawdź także

HIFU Ultraskin II nieinwazyjny lifting

to nowej generacji urządzenie wykorzystujące technologię HIFU - skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu, Modelowanie ciała, Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, Likwidacja „drugiego podbródka”

Redermalizacja

Preparat Xela Rederm składa się z dwóch głównych składników - bursztynianiu sodu oraz kwasu hialuronowego. Zabieg redermalizacji działa antyoksydacyjnie i stymuluje metabolizm komórek. Działanie obu składników w połączeniu idealnie nadaje się do kuracji przeciwstarzeniowych oraz odnowie skóry. Rozjaśnienie skóry, Poprawa elastyczności, Poprawa nawilżenia, Zmniejszenie głębokości i długości zmarszczek, Poprawa faktury skóry

Scarlet RF - Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet RF to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów takich jak: radiofrekwencja (RF) i mikronakłuwanie Lifting twarzy, szyi, dekoltu, Poprawa kondycji skóry, Poprawa odcienia skóry i zanik przebarwień, Zmniejszenie porów twarzy, Zanik drobnych zmarszczek, Poprawa napięcia skóry twarzy, Redukcja fałd wargowych, Redukcja fałd nosowo-wargowych, Redukcja...