Plexr - nieoperacyjny lifting powiek

PLEXR to najnowszej generacji urządzenie wytwarzające kontrolowaną mikro wiązkę plazmy, dzięki jonizacji gazów występujących w powietrzu. Urządzenie pozwala wykonać wszystkie zabiegi nieablacyjnej chirurgii miękkiej.

Efekty:

 • Napięcie skóry w okolicach oka,
 • Eliminacja opadającej powieki górnej i dolnej,
 • Likwidacja zmarszczek mimicznych i zmarszczek palacza,
 • Utrzymują się od 2 do 4 lat

Wskazania:

 • Lifting okolicy oka,
 • Lifting dolnej części twarzy, 
 • Lifting okolicy ucha,
 • Lifting pępka,
 • Eliminacja utrwalonych zmarszczek w okolicy oczu i ust, 
 • Leczenie przebarwień, 
 • Leczenie rozstępów, 
 • Usuwanie włókniaków, bliznowców, kępek żółtych, kurzajek, rogowacenia słonecznego, 
 • Usuwanie blizn i bliznowców, 
 • Usuwanie zmian potrądzikowych.

 

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z dr Ewą Rybicką, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

Po zabiegu:

 1. Bezpośrednio po zabiegu lekarz nałoży specjalny podkład korekcyjny. Zapewnia to odpowiednią ochronę miejsc poddanych zabiegowi oraz pozwala na dokładne wizualne ukrycie delikatnych miejsc sublimacji naskórka. 
 2. Możesz odczuwać delikatne pieczenie w miejscu zabiegu - zwykle ten objaw ustępuje po około 2 godzinach od wykonania zabiegu. Może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie leczonej okolicy, które mogą utrzymywać się od 2 do 4 dni po zabiegu. Aby złagodzić te dolegliwości możesz stosować zimne okłady. 
 3.  Zalecamy nie zmywać podkładu aż do momentu odpadnięcia delikatnych strupków - nastąpi to około 5-7 dni po zabiegu a jedynie dokładanie podkładu jeśli ten ulegnie usunięciu. Zabezpiecza to delikatną skórę poddaną zabiegowi dokładnie maskuje i jednocześnie stanowi barierę ochronną przed promieniowaniem słonecznym 
 4. Jeśli jednak konieczne jest zmycie makijażu należy to zrobić bardzo delikatnie za pomocą delikatnego środka myjącego w taki sposób aby pod żadnym pozorem nie zerwać istniejących strupków . Pamiętaj o tym szczególnie podczas osuszania miejsc poddanych zabiegowi ręcznikiem. 
 5. Ważniejsze jest pozostawienie nienaruszonych strupków niż dokładne zmycie makijażu. W takim przypadki lepiej nałożyć kolejną warstwę makijażu. 
 6. Jeśli w jakichkolwiek okolicznościach strupki ulegną usunięciu przed procesem wygojenia zgłoś się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg. 
 7. Ważne: pamiętaj żeby nie stosować na miejsca poddane zabiegowi żadnych kremów, maści czy żeli łagodzących. Powoduje to rozmiękczenie strupków i skutkuje dłuższym okresem rekonwalescencji a w niektórych przypadkach może skutkować nie uzyskaniem odpowiedniego efektu. 
 8. Lekarz po konsultacji może zalecić stosowanie dodatkowych maści lub leków. 
 9. Po odpadnięciu strupków stosuj: 
 • Na noc: Kremy łagodzące zalecane przez lekarza
 • Na dzień: Stosuj nadal zalecony podkład lub krem z filtrem słonecznym z faktorem SPF co najmniej 50 przez 6-8 tyg po zabiegu.

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu przy użyciu specjalnej głowicy sublimowany jest naskórek na okolicy poddawanej zabiegowi. Urządzenie Plexr wytwarza mikro-wiązkę plazmy dzięki której lekarz precyzyjnie opracowuje leczoną okolicę. Zabieg jest bezpieczny i nie ma najmniejszego wpływu na znajdujące się w okolicy tkanki.  

O zabiegu

PLEXR to połączenie cienkiej igły z falą radiową o bezpiecznej, bardzo niskiej mocy. W sposób kontrolowany umożliwia sublimację naskórka, lecząc różnego rodzaju zmiany skórne. Dzięki specjalnie opracowanym technikom zabiegowym uzyskujemy efekt napięcia, liftingu skóry w miejscu działania urządzenia.

W odróżnieniu od innych technik zabiegowych, urządzenie PLEXR nie powoduje stanu zapalnego otaczających tkanek, podczas zabiegu nie występuje krwawienie. Zabieg wykonywany jest dla wszystkich fototypów skóry, gdyż nie powoduje przebarwień pozapalnych. Efekt termiczny wytworzony na końcówce powoduje pobudzenie oraz wytwarzanie nowych włókien kolagenu i elastyny. W zależności od stanu skóry, najlepsze efekty otrzymujemy po wykonaniu 1 do 4 zabiegów.

zabieg1721686324
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Efekty zabiegu:

Przeciwwskazania:

 • Ciąża, 
 • Laktacja,
 • Choroby nowotworowe
 • Choroby autoimmunologiczne
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Aktywna opryszczka

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Ok 30 - 40 min
Znieczulenie Krem znieczulający 30 min przed zabiegiem
Ilość zabiegów: Od 1 do 4 zabiegów
Po zabiegu: Bezpośrednio po zabiegu lekarz nałoży specjalny podkład korekcyjny. Zapewnia to odpowiednią ochronę miejsc poddanych zabiegowi oraz pozwala na dokładne wizualne ukrycie delikatnych miejsc sublimacji naskórka.  Możesz odczuwać delikatne pieczenie w miejscu zabiegu - zwykle ten objaw ustępuje po około 2 godzinach od wykonania zabiegu. Może pojawić się obrzęk i zaczerwienienie leczonej okolicy, które mogą utrzymywać się od 2 do 4 dni po zabiegu. Aby złagodzić te dolegliwości możesz stosować zimne okłady.   Zalecamy nie zmywać podkładu aż do momentu odpadnięcia delikatnych strupków - nastąpi to około 5-7 dni po zabiegu a jedynie dokładanie podkładu jeśli ten ulegnie usunięciu. Zabezpiecza to delikatną skórę poddaną zabiegowi dokładnie maskuje i jednocześnie stanowi barierę ochronną przed promieniowaniem słonecznym  Jeśli jednak konieczne jest zmycie makijażu należy to zrobić bardzo delikatnie za pomocą delikatnego środka myjącego w taki sposób aby pod żadnym pozorem nie zerwać istniejących strupków . Pamiętaj o tym szczególnie podczas osuszania miejsc poddanych zabiegowi ręcznikiem.  Ważniejsze jest pozostawienie nienaruszonych strupków niż dokładne zmycie makijażu. W takim przypadki lepiej nałożyć kolejną warstwę makijażu.  Jeśli w jakichkolwiek okolicznościach strupki ulegną usunięciu przed procesem wygojenia zgłoś się na konsultację do lekarza wykonującego zabieg.  Ważne: pamiętaj żeby nie stosować na miejsca poddane zabiegowi żadnych kremów, maści czy żeli łagodzących. Powoduje to rozmiękczenie strupków i skutkuje dłuższym okresem rekonwalescencji a w niektórych przypadkach może skutkować nie uzyskaniem odpowiedniego efektu.  Lekarz po konsultacji może zalecić stosowanie dodatkowych maści lub leków.  Po odpadnięciu strupków stosuj:  Na noc: Kremy łagodzące zalecane przez lekarza Na dzień: Stosuj nadal zalecony podkład lub krem z filtrem słonecznym z faktorem SPF co najmniej 50 przez 6-8 tyg po zabiegu.

Cennik

Plexr
Powieki górne 1200 zł
Powieki dolne 1200 zł
“Zmarszczki palacza” 1200 zł
Usuwanie zmian skórnych i przebarwień od 300 zł
Lifting pozostałych obszarów twarzy i ciała Cena ustalana indywidualnie po konsultacji

System ratalny

Sprawdź także

HIFU Ultraskin II nieinwazyjny lifting

to nowej generacji urządzenie wykorzystujące technologię HIFU - skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu, Modelowanie ciała, Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, Likwidacja „drugiego podbródka”

Nici Aptos- lifting twarzy

Nici Aptos są wykonane z  całkowicie wchłanialnego materiału (bioabsorbowalnego) o właściwościach nie tylko liftingujących, ale także biorewitalizujących. Są one zbudowane min. z  kwasu polimlekowego (L-lactic), który dodatkowo stymuluje skórę, aktywując jej naturalną rewitalizację, a także spowalnia procesy starzenia. Nici Aptos wchłaniają się całkowicie w ciągu 360 dni. Poprawa napięcia skóry Lifting twarzy, szyi i podbródka Poprawa kondycji skóry Biorewitalizacja skóry  

Scarlet RF - Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet RF to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów takich jak: radiofrekwencja (RF) i mikronakłuwanie Lifting twarzy, szyi, dekoltu, Poprawa kondycji skóry, Poprawa odcienia skóry i zanik przebarwień, Zmniejszenie porów twarzy, Zanik drobnych zmarszczek, Poprawa napięcia skóry twarzy, Redukcja fałd wargowych, Redukcja fałd nosowo-wargowych, Redukcja...