Testy MRT

MRT to opatentowany, kompleksowy test z krwi do wykrywania stanów zapalnych wywołanych nadwrażliwością na pokarmy i chemiczne dodatki do żywności.

Efekty:

Wskazania:

Przed zabiegiem

Po zabiegu:

Przebieg zabiegu

O zabiegu

Pokarmy i dodatki do żywności wywołujące opóźnione reakcje immunologiczne (nie IgE zależne) często pozostają niezdiagnozowane lub diagnoza jest błędna i zalecone leczenie zwykle przynosi tylko tymczasową, symptomatyczną ulgę. Proces zapalny wywołany przez  dietę jest znacznie bardziej złożony niż alergia pokarmowa IgE zależna (alergia natychmiastowa). Współczesna przetworzona żywność, chemiczne dodatki oraz antybiotyki stosowane w nadmiarze powodują, iż nasz organizm traci naturalną zdolność metaboliczną wywołując wiele dolegliwości, których często nie kojarzymy z tym co zjadamy.

 Test MRT pokazuje najszersze możliwe obecnie spektrum reakcji immunologicznych, wywoływanych przez pokarmy i dodatki do żywności. Testy badające tylko przeciwciała IgG (Food Detective) oraz testy cytotoksyczne ( VIMED) nie są tak dokładne jak test MRT*

Przełomowe podejście profilaktycznej terapii żywieniowej polega na indywidualnym dostosowaniu sposobu odżywiania – doboru tylko tych produktów, które jesteśmy w stanie przyswajać bez wywoływania reakcji obronnych organizmu.

Dzięki takiemu podejściu możemy poprawić nie tylko ogólne samopoczucie i utrzymać prawidłową masę ciała oraz zdrowy wygląd,  ale przede wszystkim zredukować ryzyko wielu chorób, w tym nowotworowych i autoimmunologicznych.

*MRT jest jedynym na świecie testem, który bada komórkową reakcję na pokarmy , substancje chemiczne i inne obce substancje, określając ilościowo stopień nasilenia reakcji zapalnej i równolegle pokazuje, który typ komórek reaguje.  Do pomiarów wykorzystuje się dwie zaawansowane metody pomiarowe: cytometrię przepływową i impendancję wstążki. 

Wpisany do Rejestru Wyrobów Medycznych przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych  do diagnostyki  laboratoryjnej . Producent: Oxford Biomedical Technologies, West Palm Beach, USA). Autoryzowany przedstawiciel  w UE: ISO-LAB Sp. z o.o., ul. Stępińska20/30, Warszawa.

GENODIETA to indywidulany  program żywieniowy, który wraz z odpowiednią aktywnością fizyczną pomoże zapobiegać wielu chorobom dietozależnym, zwiększa siły witalne i spowalnia starzenie organizmu.

Dostępne są dwa warianty badania DNA:

  • GENODIET SLIM: bada profil genetyczny odpowiadający za zdolność organizmu do metabolizowania tłuszczów i węglowodanów. Na podstawie tego badania można określić do jakiej grupy metabolicznej należy pacjent, co ułatwi zachowanie szczupłej sylwetki oraz pomoże uniknąć błędów dietetycznych i konsekwencji z tym związanych.
  • GENODIET COMPLETO: bada profil genetyczny odpowiadający za zdolność organizmu do metabolizowania tłuszczów w tym wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, węglowodanów, kwasu foliowego, witaminy D, zdolności detoksykacyjne i przeciwutleniające, tolerancję laktozy, kofeiny, wrażliwość na sól, predyspozycje do celiakii.
zabieg
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg?
Ile czasu trwa zabieg?
Znieczulenie
Ilość zabiegów:
Po zabiegu:

Cennik

Testy MRT
Test MRT 1800 zł
Genodiet Slim 1500 zł
Genodiet Completo 3500 zł

Sprawdź także

Prolon - dieta

to 5-dniowy program żywieniowy, który silnie stymuluje procesy regeneracyjne i odmładzające , przyczyniając się jednocześnie do uregulowania poziomu wskaźników związanych z procesem starzenia takich jak np. cholesterol, glukoza na czczo, procesy zapalne. Prolon jest przeznaczony dla zdrowych osób, które chcą zoptymalizować swoje zdrowie i samopoczucie, dla osób z nadwagą lub otyłych, które chcą zarządzać swoją wagą w łatwy i zdrowy sposób a także dla osób, u których typowe dla...