Wypełnianie zmarszczek

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wykorzystywane są min. do modelowania twarzy - przywracają objętość w okolicach skroni, kości policzkowych, okolicy jarzmowej, bruzdach nosowo-wargowych, bruzdach marionetkach. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

Efekty:

 • Natychmiastowe i bardzo naturalne,
 • Utrzymują się średnio od 8 do 12 miesięcy,
 • Redukcja zmarszczek,
 • Zwiększenie objętości w leczonej okolicy,
 • Poprawa gęstości skóry,

Wskazania:

 • Utrata jędrności skóry,
 • Zmarszczki,
 • Bruzdy nosowo-wargowe,
 • Zmarszczki palacza

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z dr Ewą Rybicką, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

Po zabiegu:

Może wystąpić obrzęk i zaczerwienienie w miejscu gdzie preparat zostaje umieszczony. Objawy ustępują w ciągu kilku dni. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków.

Przebieg zabiegu

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający) lub w znieczuleniu stomatologicznym (pełen komfort zabiegu) i polega na wstrzyknięciu do zmarszczki lub bruzdy substancji wypełniającej.

O zabiegu

W naszej klinice pracujemy na sprawdzonych i bezpiecznych preparatach.

Wszystkie preparaty zawierają kwas hialuronowy stabilizowany, o różnej gęstości będący sprawdzonym i bezpiecznym wypełniaczem zmarszczek.

Preparaty na bazie kwasu hialuronowego wykorzystywane są między innymi do modelowania twarzy – przywracają objętość w okolicach skroni, kości policzkowych a podane płycej odżywiają i nawilża skórę, znacznie poprawiając jej gęstość. Preparaty poza działaniem wypełniającym dają efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

Wypelniacze  na bazie kwasu hialuronowego można wykorzystać do dodania objętości wargom, poprawienia i korekcji konturu ust. Kwas hialuronowy jest dobrze tolerowany, całkowicie integruje się z tkankami skóry.

zabieg zabieg1713850360
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Ciąża,
 • Okres karmienia piersią,
 • Opryszczka,
 • Aktywna infekcja,
 • Zaburzenia krzepliwości krwi w tym zażywanie leków obniżających krzepliwość,
 • Choroby autoimmunologiczne w okresie zaostrzenia,
 • Nowotwory

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Ok 30 min
Znieczulenie Krem znieczulający 30 min przed zabiegiem lub znieczulenie stomatologiczne bezpośrednio przed zabiegiem
Ilość zabiegów: Wystarczy jeden zabieg
Po zabiegu: Może występić obrzęk i zaczerwienienie w miejscu gdzie preparat zostaje umieszczony, które ustępują w ciągu kilku dni. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków. Efekty utrzymują się od 8 do 12 miesięcy

Cennik

Wypełnienie Tkanek
Powiększanie policzków metodą warstwową (2 ampułki)   2 000 zł
Modelowanie ust   od 1 200 zł
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych   od 1200 zł
Leczenie doliny łez   od 1100 zł
Teoxane RHA 1 - 1 ml   950 zł
Teoxane RHA 2 - 1ml   1 100 zł
Teoxane RHA 3 - 1ml   1 100 zł
Teoxane RHA 4 - 1,2 ml   1 200 zł
Teoxane RHA KISS - 1ml   1 100 zł
Teoxane RHA Ultra Deep - 1,2 ml   1 200 zł
Rozpuszczanie kwasu hialuronowego - hialuronidaza   od 800 zł

System ratalny

Sprawdź także

Ellanse - Biostymulujący wypełniacz

Ellanse należy do rodziny wypełniaczy biostymulujących. Utrzymuje się dłużej od innych wypełniaczy oraz silnie odmładza i ujędrnia skórę. Preparat stymuluje i tworzy nowe włókna kolagenowe i elastynowe dzięki czemu pacjent długo cieszy się naturalnym i zdrowym wyglądem. Równoległy efekt wypełnienia i biostymulacji, Poprawa jakości skóry, Redukcja oznak starzenia, Korekcja zmarszczek i fałd, Zagęszczenie, wygładzenie, napięcie skóry, Korekta kształtu nosa

Powiększanie ust

Powiększanie ust - zabieg rewitalizacji i powiększania ust polega na podaniu preparatu w kontur ust lub w czerwień wargową. Natychmiastowe i bardzo naturalne, Przywrócenie objętości, Poprawa i korekcja konturu ust, Zmniejszenie zmarszczek palacza Utrzymuje się od 8 do 12 miesięcy.

Radiesse - Hydroksyapatyt wapnia

Radiesse jest to preparat na bazie hydroksyapatytu wapnia wypełniający zmarszczki, który oprócz działania wypełniającego, służy również do modelowania konturu twarzy Zwiekszona gęstość i napięcie skóry twarzy oraz innych obszarów (np. dłoni) Poprawa struktury skóry, Wygładzenie i wypełnienie zmarszczek,  Poprawa owalu twarzy, Korekta kształtu nosa