CGF - Regeneracja skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i twoimi komórkami macierzystymi

Zabiegi z lini CGF są zabiegami profilaktycznymi, regenerującymi i stymulującymi skórę dzięki optymalnej ilości preparatu i maksymalnej koncentracji czynników wzrostu oraz komórek macierzystych pozyskanych z twojej krwi.

Efekty:

 • Widoczne odmłodzenie i odświeżenie skóry,
 • Redukcja drobnych zmarszczek,
 • Zwiększenie elastyczności i jędrności skóry,
 • Regeneracja skóry,
 • Poprawa kolorytu i struktury skóry,
 • Zmniejszenie wypadania włosów

Wskazania:

 • Zmarszczki,
 • Wiotka skóra twarzy,
 • Regeneracja i rewitalizacja skóry, 
 • Profilaktyka starzenia się skóry,
 • Profilaktyka wypadania włosów,
 • Leczenie łysienia,

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z dr Ewą Rybicką, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

Po zabiegu:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku).

Przebieg zabiegu

Po konsultacji i dobraniu odpowiedniego dla potrzeb Twojej skóry zabiegu z linii CGF lekarz wykonujący zabieg pobiera Ci krew. Następnie odwirowuje ją w specjalnym separatorze komórkowym, dzięki któremu uzyskuje wyodrębnione skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste. Lekarz wykonuje mezoterapię igłową lub podaje preparat kaniulą (dot. CGF Harmony). Podczas zabiegu możesz czuć delikatne wkłucia oraz rozpieranie (dot. CGF HARMONY).

O zabiegu

Linia CGF składa się z trzech zabiegów:

 

 • CGF ONE skupia działanie na małych obszarach poddanych zabiegom, takich jak: grzbiety dłoni, okolica oczu i ust oraz owłosiona skóra głowy. Jest to idealny zabieg dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną i regeneracją skóry. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Jeśli pojawi się niewielki siniak to jest łatwy w kamuflażu i samoistnie ustąpi w ciągu kilku dni. CGF ONE – wymaga 3 zabiegów w odstępach od 4 do 6 tygodni w zależności od wybranej procedury.

 

 • CGF LIQUID to zabieg wykorzystujący czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste pozyskane z Twojej krwi. Wykonany przez lekarza techniką mezoterapii, dzięki czemu uzyskujemy naturalne i widoczne efekty poprawy kondycji skóry. CGF LIQUID to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. CGF LIQUID –  wymaga 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

 

 • CGF HARMONY - Jeżeli Twoja skóra wymaga intensywniejszej regeneracji, lekarz może zdecydować o iniekcji komórek macierzystych i czynników wzrostu zawieszonych w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) uzyskanym z białek Twojej krwi, do pozyskania materiału lekarz wykorzystuje zestaw CGF HARMONY. Zabieg z użyciem żelu zapewnia dłuższą i silniejszą stymulację, preparat jest podawany techniką mezoterapii lub kaniulą. Po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. 

 

Zabieg wykonuje się w seriach: 3 zabiegi w odstępach 6 tygodni.

zabieg zabieg1716125900
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Ciąża, 
 • Okres karmienia piersią,
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. aspiryna),
 • Opryszczka,
 • Zaburzenia krzepliwości krwi,

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Od 45 min do godziny
Znieczulenie Krem znieczulający 30 min przed zabiegiem
Ilość zabiegów: Zalecana seria to 3 zabiegi
Po zabiegu: Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Przez dwa, trzy dni unikaj wysiłku fizycznego, basenu sauny

Cennik

CGF - Regeneracja skóry skoncentrowanymi czynnikami wzrostu i twoimi komórkami macierzystymi
  1 zabieg 3 zabiegi
CGF One – Mezoterapia twarz 950 zł 2 500 zł 
CGF One – Mezoterapia + żel twarz 1 150 zł 2 850 zł
CGF Liquid – Mezoterapia twarz, szyja 1 100 zł 3 000 zł
CGF Harmony  – Mezoterapia + żel twarz, szyja, dekolt 1 800 zł 4 800 zł

System ratalny

Sprawdź także

HIFU Ultraskin II nieinwazyjny lifting

to nowej generacji urządzenie wykorzystujące technologię HIFU - skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu, Modelowanie ciała, Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, Likwidacja „drugiego podbródka”

Mezoterapia

Mezoterapia poprawia kondycje skóry i jej ogólny wygląd. Zabieg polega na wprowadzeniu śródskórnie lub podskórnie konkretnego preparatu lub koktajlu. Ujędrnianie skóry, Redukcja przebarwień skóry, Nawilżenie skóry, Zwiększenie grubości naskórka Wygładzenie zmarszczek, blizn oraz rozstępów, Powstrzymanie wypadania włosów,

Osocze bogatopłytkowe Prolo 30

Osocze pozyskiwane z użyciem zestawów Prolo 30 zawiera tak skoncentrowane płytki krwi, że efekty jednorazowego zabiegu możemy porównać z efektami 2-3 zabiegów z wykorzystaniem zwykłych zestawów do PRP. Poprawa kolorytu skóry, Poprawa gęstości skóry, Redukcja blizn potrądzikowych (najlepiej w terapiach łączonych), Poprawa kondycji włosów, Przyspieszenie gojenia się ran