Juvéderm Volite

Juvéderm Volite jest innowacyjnym zabiegiem firmy Allegran w którym zastosowano unikalną technologię VYCROSS. Mezoterapia z wykorzystaniem nowego kwasu hialuronowego pod postacią żelu zapewnia nam poprawę jakości skóry poprzez wygładzenie, nawilżenie a także zwiększenie jej elastyczności.

Efekty:

 • Poprawa konturu ust,
 • Nawilżenie skóry,
 • Zniwelowanie drobnych zmarszczek,
 • Poprawa gładkości wodnej,
 • Nadanie policzkom wyrazu przez ich lepsze zarysowanie,
 • Nadanie kształtu brodzie i podkreślenie lini żuchwy,
 • Zachowanie naturalnego wyglądu,
 • Utrzymują się do 9 miesięcy

 

Wskazania:

 • Drobne zmarszczki,
 • Skóra sucha, pozbawiona blasku,
 • Utrata elastyczności i jędrności skóry

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z dr Ewą Rybicką, której zadaniem jest wykluczenie przeciwwskazań oraz określenie najlepszej metody zabiegowej dla problemu pacjenta. Nakładany jest także krem znieczulający dla większego komfortu podczas zabiegu.

Po zabiegu:

Tak, jak w przypadku większości zabiegów iniekcyjnych po zabiegu możesz wrócić do codziennych aktywności. Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Po wykonaniu serii zabiegów lekarz zaproponuje Ci kolejny zabieg podtrzymujący efekt, w zależności od potrzeb Twojej skóry (1-2 razy w roku)

Przebieg zabiegu

Podczas zabiegu zostaje podane 2 ml preparatu dzięki czemu wystarczy tylko jeden zabieg aby cieszyć się piękną skórą twarzy, szyi dekoltu bądź dłoni nawet do 9 miesięcy. Preparat w swoim składzie zawiera dodatkowo lidokainę w celu zmniejszenia dyskomfortu odczuwanego podczas zabiegu przez pacjenta.

O zabiegu

Juvéderm® VOLITE - mezoterapia na bazie kwasu hialuronowego high-tech.  Juvéderm® VOLITE jest innowacyjnym preparatem do mezoterapii na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego wprowadzonym na rynek przez wiodącą firmę farmaceutyczną – ALLERGAN.

Opatentowana technologia sieciowania VYCROSS® to bardziej elastyczna i nawilżona skóra nawet do 9 miesięcy już po jednym zabiegu. Oznacza to mniejszą liczbę powtórzeń zabiegu pozwalającego cieszyć się nawilżoną, gładką i jędrną skórą. Skuteczność i bezpieczeństwo Juvéderm® VOLITE potwierdzone zostały badaniami naukowymi.

zabieg
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Infekcje skórne na różnym podłożu (np. ropnym),
 • Nowotwory lub stosowanie chemioterapii,
 • Ciąża,
 • Zaawansowana cukrzyca,
 • Regularne stosowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
 • Opryszczka

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Ok 30 min
Znieczulenie Krem znieczulający 30 min przed zabiegiem lub znieczulenie stomatologiczne bezpośrednio przed zabiegiem
Ilość zabiegów: Wystarczy jeden zabieg
Po zabiegu: Mogą pojawić się niewielkie siniaki oraz reakcje takie jak obrzęk czy bolesność w miejscu iniekcji, które w ciągu kilku dni samoistnie ustąpią. Przez dwa, trzy dni unikaj wysiłku fizycznego, basenu sauny

Cennik

Juvederm Volift 1 300 zł
Juvederm Volite 1 ampułka – 1 200 zł 2 ampułka – 2 000 zł
Juvederm Volbella 1 300 zł
Juvederm Volume 1 400 zł

System ratalny

Sprawdź także

HIFU Ultraskin II nieinwazyjny lifting

to nowej generacji urządzenie wykorzystujące technologię HIFU - skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu, Modelowanie ciała, Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, Likwidacja „drugiego podbródka”

Osocze bogatopłytkowe Prolo 30

Osocze pozyskiwane z użyciem zestawów Prolo 30 zawiera tak skoncentrowane płytki krwi, że efekty jednorazowego zabiegu możemy porównać z efektami 2-3 zabiegów z wykorzystaniem zwykłych zestawów do PRP. Poprawa kolorytu skóry, Poprawa gęstości skóry, Redukcja blizn potrądzikowych (najlepiej w terapiach łączonych), Poprawa kondycji włosów, Przyspieszenie gojenia się ran

Scarlet RF - Radiofrekwencja mikroigłowa

Radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet RF to jednoczesne działanie znanych wcześniej zabiegów takich jak: radiofrekwencja (RF) i mikronakłuwanie Lifting twarzy, szyi, dekoltu, Poprawa kondycji skóry, Poprawa odcienia skóry i zanik przebarwień, Zmniejszenie porów twarzy, Zanik drobnych zmarszczek, Poprawa napięcia skóry twarzy, Redukcja fałd wargowych, Redukcja fałd nosowo-wargowych, Redukcja...