Linerase - Terapia kolagenowa

LINERASE to jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I w formie iniekcji, najnowsze narzędzie w rękach lekarzy medycyny estetycznej, przeznaczony do najdelikatniejszych okolic twarzy i całego ciała.

Efekty:

 • Wspomaganie biorewitalizacji przede wszystkim skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ale również całego ciała,
 • Regeneracja tkanki łącznej skóry właściwej,
 • Poprawa elastyczności i sprężystości skóry,
 • Zmniejszenie oznak starzenia się skóry – redukcja zmarszczek,
 • Leczenie blizn zanikowych, rozstępów,
 • Utrzymują się od 12 do 18 miesięcy

Wskazania:

 • Zmarszczki,
 • Zmniejszenie się elastyczności skóry, 
 • Blizny zanikowe, rozstępy

Przed zabiegiem

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem wykonującym zabieg. W trakcie konsultacji lekarz dobiera zabieg do potrzeb Twojej skóry. Nakładane jest znieczulenie (30 min przed zabiegiem) dla zwiększenia Twojego komfortu podczas zabiegu.

Po zabiegu:

Skóra po zabiegu może być delikatnie obrzmiała w miejscach wkłucia i zaczerwieniona. Objawy te ustępują zazwyczaj w ciągu 2/3 dni. Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.

Przebieg zabiegu

Po oczyszczeniu skóry i dezynfekcji, stosujemy serie nakłuć cienką igłą na obszarze poddanym zabiegowi. Przy każdym wkłuciu zostają depozyty z preparatem.

O zabiegu

Terapia Linerase jest przełomowa w walce z oznakami starzenia. Atelokolagen stymuluje produkcję nowych fibroblastów, które przyczyniają się do poprawy kondycji skóry, a tym samym młodszego wyglądu. Bioaktywny preparat przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, redukcji wiotkości, rozstępów i blizn zanikowych, przywrócenia sprężystości i elastyczności, wygładzenia zmarszczek.

Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

 • Ciąża, okres karmienia piersią,
 • Choroby autoimmunologiczne,
 • Cukrzyca,
 • Tendencje do powstawania bliznowców,
 • Aktywne zakażenia okolicy zabiegu,
 • Choroba nowotworowa

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Od 30 min do godziny
Znieczulenie Krem znieczulający 30 min przed zabiegiem lub znieczulenie stomatologiczne bezpośrednio przed zabiegiem
Ilość zabiegów: Zalecana seria to 2 zabiegi
Po zabiegu: Skóra po zabiegu może być delikatnie obrzmiała w miejscach wkłucia i zaczerwieniona. Objawy te ustępują zazwyczaj w ciągu 2/3 dni. Nie zaleca się łączyć zabiegu LINERASE w czasie tej samej sesji zabiegowej z zabiegami laserowymi, głębokimi chemicznymi peelingami oraz dermabrazją. Wymienione procedury można zastosować zachowując 14-dniowy odstęp.

Cennik

Linerase
1 apułka 1 500 zł

System ratalny

Sprawdź także

HIFU Ultraskin II nieinwazyjny lifting

to nowej generacji urządzenie wykorzystujące technologię HIFU - skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu, Modelowanie ciała, Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, Likwidacja „drugiego podbródka”

Juvéderm Volite

Juvéderm Volite jest innowacyjnym zabiegiem firmy Allegran w którym zastosowano unikalną technologię VYCROSS. Mezoterapia z wykorzystaniem nowego kwasu hialuronowego pod postacią żelu zapewnia nam poprawę jakości skóry poprzez wygładzenie, nawilżenie a także zwiększenie jej elastyczności. Poprawa konturu ust, Nawilżenie skóry, Zniwelowanie drobnych zmarszczek, Poprawa gładkości wodnej, Nadanie policzkom wyrazu przez ich lepsze zarysowanie, Nadanie kształtu brodzie i podkreślenie lini żuchwy, Zachowanie naturalnego wyglądu, Utrzymują się do 9...

Mezoterapia

Mezoterapia poprawia kondycje skóry i jej ogólny wygląd. Zabieg polega na wprowadzeniu śródskórnie lub podskórnie konkretnego preparatu lub koktajlu. Ujędrnianie skóry, Redukcja przebarwień skóry, Nawilżenie skóry, Zwiększenie grubości naskórka Wygładzenie zmarszczek, blizn oraz rozstępów, Powstrzymanie wypadania włosów,