Regenera Activa -sposób na łysienie androgenowe

REGENERA ACTIVA to systemem do autologicznego przeszczepu komórek macierzystych wykorzystywany w leczeniu łysienia androgenowego.

Efekty:

  • Regeneracja uszkodzonych mieszków włosowych,
  • Zahamowanie wypadania włosów,
  • Pobudzenie wzrostu włosów 

Wskazania:

  • Łysienie typu androgenowego, 
  • Planowany lub wykonany przeszczep włosów

Przed zabiegiem

Jeśli zostało u ciebie stwierdzone łysienie typu androgenowego nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych badań. Gdy nie wiesz jaki jest dokładny powód wypadania twoich włosów lekarz przed wykonaniem zabiegu przeprowadzi konsultację podczas której przy pomocy dermatoskopu precyzyjnie określi przyczynę oraz zaawansowanie twojej utraty włosów. Jeżeli posiadasz aktualne badania krwi: 

  • Morfologia krwi, 
  • TSH, 
  • f. T3, 
  • Fe + TIBC, 
  • DHEA

bardzo prosimy abyś zabrał je ze sobą na konsultację.

 

Po zabiegu:

Po zabiegu unikaj przez 7 dni unikaj wzmożonego wysiłku fizycznego (bieganie, siłownia, jazda na rowerze itd.), basenu oraz sauny. W dniu w którym wykonany został zabieg nie myj głowy.

Przebieg zabiegu

Po przeprowadzonej przez lekarza konsultacji oraz zakwalifikowania się do zabiegu lekarz pobierze 3/4 niewielkie biopsję zza twojego ucha na lini włosów. Obszar ten jest najmniej podatny na łysienie typu androgenowego. Każda biopsja poprzedzona jest znieczuleniem co sprawia że ten element terapii jest bezbolesny. Niewielkie rozmiary biopsji gwarantują samoistne zagojenie się miejsca pobrania. W następnym etapie pobrane wycinki twojej skóry trafią do specjalnie zaprojektowanego urządzenia które służy do kalibracji i separacji komórek macierzystych. W powstałej zawiesinie występują poza komórkami macierzystymi także komórki progenitorowe oraz czynniki wzrostu mające zdolności regeneracyjne. Ostatnim etapem zabiegu jest podanie preparatu w skórę twojej głowy na zasadzie mezoterapii. Regenera Activa odżywi twoje mieszki włosowe a także pobudzi je do wzrostu.

O zabiegu

REGENERA ACTIVA®  to skuteczne leczenie łysienia adrogenowego. Dlatego tak ważne jest poprawne postawienie diagnozy. 

 

Komórki macierzyste wyizolowane przy pomocy systemu REGENERA ACTIVA® wpływają na regenerację uszkodzonych na skutek łysienia androgenowego mieszków włosowych.

 

Technika ta poparta  badaniami klinicznymi, wykazuje wysoką koncentrację komórek macierzystych i progenitorowych uzyskiwanych z pobranych biopsji skóry pacjenta. 

 

Regenera Activa jest sposobem na skuteczne spowolnienie procesu wypadania włosów

Sam zabieg trwa 40 min wykonywany jest jednorazowo, dla podtrzymania efektu zabiegu można powtórzyć do po 2-3 latach - zapobiega to postępom łysienia oraz dalszego wypadania włosów.  

 

zabieg
Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Efekty zabiegu:

Przeciwwskazania:

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Dr Ewa Rybicka
Ile czasu trwa zabieg? Od 45 min do godziny
Znieczulenie Tak, miejscowe
Ilość zabiegów: Wystarczy jeden zabieg
Po zabiegu: Przez ok tydzień unikaj wysiłku fizycznego, basenu i sauny

Cennik

Regenera Activa - leczenie łysienia androgenowego 6 000 zł

System ratalny

Sprawdź także

Hifu - ultraskin II lifting twarzy

Hifu Ultraskin II jest najnowszej generacji urządzeniem wykorzystującym skupioną wiązkę fal ultradźwiękowych. Zabieg HIFU wykonujemy w naszej klinice w Warszawie na ulicy Jana Kazimierza 32B. Lifting wiotkiej skóry twarzy, szyi, dekoltu, Likwidacja „drugiego podbródka”, Redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, Modelowanie ciała

Osocze bogatopłytkowe - leczenie łysienia

Osocze bogatopłytkowe, jest to program biostymulacji komórek skóry głowy i mieszków włosowych. Poprawa kondycji włosów (leczenie łysienia), Ograniczenie wypadania włosów, Poprawa ukrwienia skóry