Zamykanie naczynek

W naszej klinice do zamykania naczynek i leczenia rumienia wykorzystujemy laser diodowy MedioStar Next Pro. Jego specjalna głowica naczyniowa to skuteczne narzędzie do zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych w okolicach takich jak twarz, szyja czy ciało.

Efekty:

Zamknięcie naczynek na obszarach: 

  • Twarz,
  • Szyja,
  • Dekolt,
  • Nogi,
  • Leczenie rumienia,
  • Zamykanie naczyniaków

 

Wskazania:

  • Rozszerzone naczynka,
  • Rumień,
  • Naczyniak gwiaździsty

Przed zabiegiem

Podczas konsultacji poprzedzającej zabieg określana jest ilość zabiegów koniecznych do zamknięcia naczynek lub rumienia. Na tydzień przed planowaną terapią unikaj ziół światłouczulających, balsamów z samoopalaczem oraz opalania. Ponad to w dniu zabiegu nie używaj balsamów do ciała. Jeśli jesteś w trakcie terapii retinoidami musisz odczekać minimum 6 miesięcy od zakończenia leczenia.

Po zabiegu:

Tuż po zabiegu Twoja skóra zostanie schłodzona przy pomocy zimnych okładów a na nią nałożona maść pozabiegowa. Pamiętaj o konieczności stosowania kremów z filtrem min. 30 SPF w celu uniknięcia ew. przebarwień. Po wykonaniu zabiegu twoja skóra może być lekko zaczerwieniona - zwykle ustępuje to w ciągu kilku godzin, mogą pojawić się także niewielkie siniaki znikną one w ciągu maksymalnie kilku dni.

Przebieg zabiegu

Po konsultacji kwalifikującej do zabiegu osoba wykonująca zabieg dobiera odpowiednie parametry urządzenia. Następnie nakładany jest żel kontaktowy i przykładana głowica urządzenia emitująca impuls o odpowiedniej długości fali. Podczas zabiegu możesz odczuwać ciepło, pieczenie oraz delikatne ukłucia.

O zabiegu

Laser MeDioStar Next Pro, jest następcą lasera diodowego MeDioStar Next –niemieckiej firmy Asclepion. Głowica naczyniowa umożliwia zamykanie rozszerzonych naczyń na nogach, fotoodmładzanie, leczenie rumienia twarzy, trądziku różowatego, trądziku pospolitego oraz grzybicy paznokci.

Zadzwoń do nas
i umów się na konsultację

Szczegóły zabiegu

Zalecenia po zabiegu

Przeciwwskazania:

Podsumowanie

Kto wykonuje zabieg? Lekarz / kosmetolog
Ile czasu trwa zabieg? Od 15 min do godziny (w zależności od wielkości obszaru zabiegowego)
Znieczulenie Nie jest konieczne
Ilość zabiegów: Od 1 do 5 zabiegów
Po zabiegu: Może pojawić się miejscowe zaczerwienienie, siniaki oraz tkliwość. Używaj kremu z filtrem min. 30 SPF

Cennik

Laseroterapia
Zamykanie naczynek – pojedyncze naczynko   150 zł
Zamykanie naczynek – naczyniak gwiaździsty   od 150 zł
Zamykanie naczynek – nos   od 250 zł do 300 zł
Zamykanie naczynek – broda   od 250 zł do 300 zł
Zamykanie naczynek – policzki   od 300 zł do 450 zł
Zamykanie naczynek – inne obszary   cena ustalana na konsultacji
Rumień   400 zł

Sprawdź także

Botox - toksyna botulinowa

Preparaty takie jak Botox, Bocuture czy Azzalure zawierają toksynę botulinową. Działa zmniejszając napięcie mięśni które odpowiadają za powstawanie zmarszczek mimicznych. Podanie toksyny botulinowej sprawia że wygładzeniu ulegają zmarszczki już istniejące oraz zapobiega się powstawaniu nowych. Efektem zastosowania botox u jest odprężenie i zrelaksowanie mięśni twarzy, co sprawia że uzyskujemy naturalny i świeży wygląd. Zmniejszenie napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek mimicznych, Efekt wygładzenia zmarszczek już istniejących, Prewencja przy powstawaniu nowych zmarszczek, Leczenie migreny

Bruksizm - toksyna botulinowa, botox

Bruksizm to choroba spowodowana nadmierną aktywnością i wynikającym z niej przerostem mięśnia żwacza. Zaprzestanie zgrzytania zębami,  Ustąpienie bólów głowy  Wizualne wysmuklenie twarzy

Scarlet RF - skuteczny sposób na blizny potrądzikowe i nadpotliwość

Radiofrekwencja mikroigłowa Scarlet RF to połączenie dwóch zabiegów mikronakłuwania oraz radiofrekwencji RF. To także sposób na skuteczną redukcję blizn potrądzikowych Redukcja blizn potrądzikowych, Poprawa kondycji skóry, Redukcja nadpotliwości, Poprawa odcienia skóry i zanik przebarwień, Zmniejszenie porów twarzy, Zanik drobnych zmarszczek, Poprawa napięcia skóry twarzy